Yurt dışı S23 Ultra mantıklı mı?

Evet kalıcı oluyor ama 150 dolar fiyat biçenler var. O kadar para verilmez. Kullandıkları programların fiyatları 50-60 dolar. Üstelik programları kullanmak o kadar basit ki..
Şahsen 20k vermektense 150 dolar verip kökten çözüm çok daha uygun. Tabi eğer söylediğin gibi kalıcı ve sorun yaratmayacaksa.
Bu arada cihazı alırken nelere dikkat etmek lazım ? Mesela global olması model numarası falan önemli galiba demi ?

Şahsen 20k vermektense 150 dolar verip kökten çözüm çok daha uygun. Tabi eğer söylediğin gibi kalıcı ve sorun yaratmayacaksa.
Bu arada cihazı alırken nelere dikkat etmek lazım ? Mesela global olması model numarası falan önemli galiba demi ?
Evet onlar önemli. Bazı modellere daha kolay IMEI atılıyor. Bazı modeller daha avantajlı oluyor. Bunları IMEI attıracağın kişiye sorabilirsin. Benim her model nosu hakkında bilgim yok.

IMEI’ni uçma ihtmali de var. Kesin olarak kalıcı bir işlem değil. Bu ücreti birkaç kez yaptırma ihtimaliniz olduğunu düşünün. Yurt içi S23 al kafan rahat etsin.

Yurtdışı telefon almak her zaman daha kârlıdır. 3000 liraya server kayıt yaptırır. Yurtdışı telefon alabilecekken yurtiçi alan aklını sorgularım. Yurtdışı S23 veya Ultra al.
Server kayıtta aşırı riskli. Çoğu Server kayıtlı telefon 2-3 ay sonra yasa dışı kayıt edildiği tespiti ile kapatılıyor.

Server kayıtta aşırı riskli. Çoğu Server kayıtlı telefon 2-3 ay sonra yasa dışı kayıt edildiği tespiti ile kapatılıyor.
Katılmıyorum. Eğer 2G telefondan alınma IMEI atılırsa bu durum oluşur. Çünkü sen 4.5G kullanacaksın ve IMEI 2G olduğundan sistem saptar bunu. 4G veya 4.5G bir cihazdan alınan IMEI atılırsa sorun olmaz. Riskliyse ver bi 20K gidip e-devlet'ten açtıralım.

Ben 23ultrya Server kayıt yaptırdım 3 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok. Evdeki kullanılmayan 2imei atıldı cihaza. Güncelleme de alıyor knoxda çalışıyor yani herşey tastamam. 25k ya sıfır kutulu aldım cihazı 4k ya da ımei attırdım mis.

Ben 23ultrya server kayıt yaptırdım 3 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. Evdeki kullanılmayan 2IMEI atıldı cihaza. Güncelleme de alıyor Knox'da çalışıyor yani her şey tastamam. 25k ya sıfır kutulu aldım cihazı 4K ya da IMEI attırdım mis.

Hocam cihazda bir problem var mı? Donanımsal olarak yavaşlama uygulamalara girmeme gibi? Bende almayı planlıyorum da yurt dışı server kayıtlı mı yurt içi 0 almak mı kararsız kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı