Yurt dışı telefon alınır mı?

@Drachen R50 IMEI attırdığın zaman aklında bulunsun telefon güncelleme alamıyor çünkü eski bir telefonun IMEI'sini atıyorlar ve güncelleme kontrol ederken telefonu başka telefon gibi algılıyor yani aldığın eski Android sürümünde kalır güvenlik açıklarına vs güncelleme gelmez kendin Android atabilirsin o da stabil çalışmıyor o yüzden pasaporta kaydettirebilirsen yurt dışından almayı tercih et yoksa alma bence ve iPhone telefonlara IMEI atılmıyor atılıyor diyorsa bile yalan söylüyordur.

Yeni gördüm hayırlı olsun fakat Android güncellemeleri konusunda geçmiş olsun.
Hocam benim telefona şu an IMEI atılmıyor değil mi? Ben içini açtırmak istemedim. İlerde IMEI gelebilir diyorlar.

Hocam benim telefona şu an IMEI atılmıyor değil mi? Ben içini açtırmak istemedim. İleride IMEI gelebilir diyorlar.

Olay IMEI atılması değil atılır fakat güncelleme almayacak IMEI için içini açmıyorlar ki yeni sistemi bilmiyorum ama yazılım ile yapıyorlar diye biliyorum. İleride IMEI gelme gibi bir durum olmaz ya pasaporta kayıt ettiriceksin ya da telefon kullanıma kapanacak tablet gibi kullanıcaksın.

Geri
Yukarı