Yurt dışı telefon önerisi

Bütçe
7500

furkan01alb

Hectopat
Daha fazla  
Yurt dışı Xiaomi telefon almayı düşünüyorum. Aklımda Xiaomi 11T var ama ısınma problemleri var diye duyumlar aldım. Kullanan varsa yazabilir mi? Ve bana telefon önerir misiniz?

Kameraya hiç önem vermiyorum diyebiliriz. Yorumlarda bazı kişiler "cayır cayır yanıyor" gibi cümleler kurmuş. Korkuttu beni açıkçası.
Bende geceleri yeşil çekmesi dışında bir sorun görmedim hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Olur da başka bir sorunuz çıkarsa beni etiketlemeniz yeterli.

Red mi 10 note pro düşün, çıktığı günden beri kullanıyorum hiç sorun olmadı ,fiyatıda oldukça düştü, bu son micro sd li modeli olabilir.

11t Pro olan verisoyunu var biz de o da yurt dışı ısınma gibi sorunu yok kamerası da bence iyi yani küçük yazıları güzel çekiyor.

Bende geceleri yeşil çekmesi dışında bir sorun görmedim hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Olur da başka bir sorunuz çıkarsa beni etiketlemeniz yeterli.

Anladım çok teşekkürler.

Redmi 10 Note Pro düşün, çıktığı günden beri kullanıyorum hiç sorun olmadı, fiyatı da oldukça düştü, bu son Micro SDli modeli olabilir.

Evet fiyatı oldukça güzel ama ileriye dönük olmasını istiyorum. Note 10 Pro da
Herhangi bir ısınma vs. problem var mı?

Anladım çok teşekkürler.

Evet fiyatı oldukça güzel ama ileriye dönük olmasını istiyorum. Note 10 Pro da
Herhangi bir ısınma vs. problem var mı?

Oyun oynayan birisi değilim ama hiç ısınma sorunu yaşamadım, bu telefonu yüksek parlaklık özelliğinden dolayı sadece dron uçurmak için almıştım, güneş altında ekranı oldukça belirgin, ben oldukça memnunum. Benim için ileriye yönelik önümüzdeki 5-6 yıl pili tamamen bitmezse kullanırım :)

Oyun oynayan birisi değilim ama hiç ısınma sorunu yaşamadım, bu telefonu yüksek parlaklık özelliğinden dolayı sadece dron uçurmak için almıştım, güneş altında ekranı oldukça belirgin, ben oldukça memnunum. Benim için ileriye yönelik önümüzdeki 5-6 yıl pili tamamen bitmezse kullanırım :)

Pil performansı nasıl?

11t kullanıyorum, ekstra ısınma falan görmedim şimdiye kadar ama eğer kameraya önem veren biriysen alma çünkü kamerası berbat.

Hocam pil performansı nasıl?
Sosyal medya kullanırken kac saat dayanıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı