Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G'ye güncelleme gelir mi?

stenntugra

Centipat
Daha fazla  
Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G aldım, model numarası 22101316ı, MIUI 14.0.3.1.smomıxn sürümü var, yaklaşık 2 3 aydır güncelleme alamıyorum ve sonu xn ile biten sürümlere güncelleme gelmez diyorlar, telefonumda güncelleme için bir sorun çıkar mı? Onun dışında başka riskli bir husus var mı?

Ben 2 senedir 12.0.5 sürümünü kullanıyorum. Ben eski sürümde sorun yaşamıyorsam sende yaşamazsın diye düşünüyorum.

Xiaomi, yeni bir işletim sistemine geçiş yapıcak. (HyperOS) O yüzden güncellemeler durdu ya da sadece çekirdek koruma güncellemeleri geliyor.

Hocam aynı model var. Benimki de yurt dışı. 12.0.6 sürümündeyim ve güncelleme gelmiyor. Halbuki satan adam güncelleme gelecek demişti. Dediğim gibi güncelleme yok bende. Siz satıcıyla iyice görüşün.

Yurt dışı Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G aldım, model numarası 22101316ı, MIUI 14.0.3.1.smomıxn sürümü var, yaklaşık 2 3 aydır güncelleme alamıyorum ve sonu xn ile biten sürümlere güncelleme gelmez diyorlar, telefonumda güncelleme için bir sorun çıkar mı? Onun dışında başka riskli bir husus var mı?
Gelir diye düşünmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı