Yurt dışına nasıl malzeme gönderilir?

Arkadaşlar yurt dışına numune amaçlı malzeme göndermem lazım, bunu hangi kargo şirketiyle yapmam daha mantıklı olur? Ayrıca normal yurt içinde yaptığımız kargo gönderiminden bir farkı oluyor mu? Şu an aklımda FedEx veya UPS şirketlerinden birini kullanmak var ama emin değilim.

Fazla seçeneğin yok zaten. Fedex - DHL - UPS ve PTT seçeneklerin var. PTT en ucuzu fakat diğerlerine göre yavaş gidiyor. Turpex denilen bir servisi var, onu kullanırsan hızlı gidebilir.

Göndereceğin ülke ve göndereceğin ürün türü de önemli. UPS mesela İngiltere'ye bireysel elektronik ürün gönderimi yapmıyor.

Ben MNG ile gönderiyorum.

Hangi ülkelere gönderiyorsunuz? Ben Çin'e gödereceğim o yüzden MNG olur mu emin değilim.

Ayrıca göndereceğim ürünün karşı tarafın eline ulaşması gerekli direkt bazı kargo şirketleri sadece havalimanına kadar götürüyor onu nasıl ayarlayacağım?

Fazla seçeneğin yok zaten. FedEx - DHL - UPS ve PTT seçeneklerin var. PTT en ucuzu fakat diğerlerine göre yavaş gidiyor. Turpex denilen bir servisi var, onu kullanırsan hızlı gidebilir.

Göndereceğin ülke ve göndereceğin ürün türü de önemli. UPS mesela İngiltere'ye bireysel elektronik ürün gönderimi yapmıyor.

Yukarıda dediğim gibi ürünün direkt karşı tarafa teslim edilmesi lazım onu nasıl ayarlayabilirim peki?

Hangi ülkelere gönderiyorsunuz? Ben Çin'e gödereceğim o yüzden MNG olur mu emin değilim.

Ayrıca göndereceğim ürünün karşı tarafın eline ulaşması gerekli direkt bazı kargo şirketleri sadece havalimanına kadar götürüyor onu nasıl ayarlayacağım?

Yukarıda dediğim gibi ürünün direkt karşı tarafa teslim edilmesi lazım onu nasıl ayarlayabilirim peki?

Avrupa içi yapıyorum ben Çin'i bilmiyorum.

Sadece havalimanına bırakan yerler neresi onu bilmiyorum. Benim saydıklarımın hepsi direkt teslim ediyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı