Yurt dışına nasıl ürün pazarlanır?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3100 / SAPPHIRE NITRO+ RX 5500XT SE 8GB / JAMES DONKEY Sata JD480 / Gigabyte B450M H / Apacer Panther 16 GB 3000 mhz / Power Boost VK-T01B 650W 80+Bronz
Meslek
Yazılım Geliştirici, Bilgisayar Teknikeri
Merhabalar. Uzun zamandır ticaret ile ilgili planlarım var. Amazon dropshipping ile başlamayı düşünüyordum ancak çıkarılan yeni politikalar nedeniyle sürdürebilir bir iş modeli olduğunu sanmıyorum o yüzden şöyle bir şey düşünüyorum. Ailem, yani babam ve amcamlar ile ortak yürüttüğümüz tekstil atölyemiz var. Yaklaşık 35 40 senedir burada iş yapıyorlar. Çevre olarak oldukça geniş çevremiz var. Eskiden yurt dışına imalat geçmişleri vesaire var. Tabii şu an imalat işi battı ancak şu an çeşitli firmalara çalışıyoruz. Yani bu konularda tecrübeleri vesaire var danışabilirim onlara. Ancak kendi işimi yapmak istiyorum ve oldukça kendime de güveniyorum. Şöyle bir düşündüm. Hazırda olan yerimizde sezon olarak tshirt veya sweatshirt tasarlayıp yurt dışına toptan olarak satmak vesaire gibi bir imkanımız var mıdır acaba? Eskiden malum şu anki teknoloji yoktu. Shopify veya alibaba gibi e ticaret pazarlarında yer almak mümkün müdür? Tasarım, baskı, kalite konusunda oldukça kendime güveniyorum. Ancak yurt dışındaki sistemi tam olarak anlamak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı