Yurt dışında çalışmak için en kolay yol nedir?

Yh4kash

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversite okumuyorum simit poğaça fırınımız var şu an orada çalışıyorum ama ileride bu mesleği yapmayı düşünmüyorum. Açıkçası benim için en kolay yol nedir yurt dışı göç için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil eğitimi için gidip orada kalmak. Paran olmadan hiç bir şekilde gidemezsin öncelikle onu söyleyim (mülteci olarak sığınma amaçlı gidip türkiyeyi kötülersen eğer "ben gay'im orada bana düşman gibi davranıyorlar sevdiğim adamla evlenemiyorum" demezsen başka türlü parasız gidemezsin).

Arkadaşlar, üniversite okumuyorum simit poğaça fırınımız var şu an orada çalışıyorum ama ileride bu mesleği yapmayı düşünmüyorum. Açıkçası benim için en kolay yol nedir yurt dışı göç için?
Sana tek lazım olan para. Dil kursu vs. gidersin. Green card çıkma şansın olursa o şekilde olabilir.

En kolayı bence ağır vasıta işler için adam arıyorlar o olabilir. Mesela o tarz bir işte ustalıgın varsa marangoz vs gibi Avrupa alır. İlla hardcore tıp doktora falan yapmana gerek yok her şey için

Sana tek lazım olan para. Dil kursu vs. gidersin. Green Card çıkma şansın olursa o şekilde olabilir.

ABD konsoloslugu da aptaldı zaten, herkes çemberin daraldıgında dil kursunu kaçış olarak görüyor. Kaçına veriyor sence? Başarı oranı ne?

ABD konsolosluguda aptaldı zaten herkes çemberin daraldgında dil kursunu kaçış olarak görüyo kaçına veriyor sence ? başarı oranı ne
Banka hesabın kabarıksa gayet de veriyorlar. İş parada bitiyor. Parası olanı, orda kimseye dert olmayacak olarak görüp onaylıyorlar.
Çok zor aşırı zor dil ve para yoksa imkansız.
Dil yoksa imkansız değil. Zaten dil öğrenmeye gidecek. Para yoksa imkansız yukarda belirttiğim yöntem hariç

Üniversite eğitimi için gidip orada kalmak.
Almanya'da üniversiteler ücretsiz diye biliyorum (yıl içinde cüzi bir miktar para isterler belki giderler vb. için) Polonya'da ise diğer Avrupa ülkelerine göre daha ucuz önce Polonya'ya gidip ab vatandaşlığı alıp diğer ab ülkelerinde de kalabilirsin.

Üniversite eğitimi için gidip orada kalmak.
Almanya'da üniversiteler ücretsiz diye biliyorum (yıl içinde cüzi bir miktar para isterler belki giderler vb. için) Polonya'da ise diğer Avrupa ülkelerine göre daha ucuz önce Polonya'ya gidip ab vatandaşlığı alıp diğer ab ülkelerinde de kalabilirsin.

Erasmus ama o normal gidip yaşamaktan bile daha pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı