Yurt dışında internet hızı

1596905531350.png

Bu da bir köy :)

2018'deki ortalamalara göre şöyle bir liste oluşturulmuş. Sabit hat veya fiber internet hızları ortalamasında Bulgaristan 42.39 Mbps ile 39. sırada. Türkiye ise 16.51 Mbps ile 91. sıradaymış.

Bizim köyde sadece salonda internet çekiyordu, odada uyuyacaktım arkamda solda orta da ve sağda 3 tane örümcek varmış sonradan fark ettim. Yabancıları görünce kıskanıyorum...

2018'deki ortalamalara göre şöyle bir liste oluşturulmuş. Sabit hat veya fiber internet hızları ortalamasında Bulgaristan 42.39 Mbps ile 39. sırada. Türkiye ise 16.51 Mbps ile 91. sıradaymış.

Singapur'da uçuluyor galiba. Ama yazık, köyde videoyu geçince o daireyi göremeyecek, o daire bitene kadar bir şey yapamayacaklar.

Avrupa: Köye bile yüksek hızlı internet taşımalıyım, vatandaşlarım mağdur olmasın.

Türkiye: Her sene fiyat yükseltem, Türkcell SOT olarak her şeyi şikayet edem, Türk Telekom olarak insanları geçiştirem, bakır daha pahalı olmasına rağmen ADSL döşeyem, fiber altyapı olsa bile port yok diyem, her şeyden vergi alam, upload gereksizdir fikrinden çıkmayam.

Daha yazardım da suyu çıkmasın.

Orkun Işıtmak bir videosunda Tekirdağ'da bir köye gidiyordu ve köyün muhtarı köye fiber bağlantı sağlamıştı. Yani önemli olan bir yerde doğru düzgün yatırımın olması, bense Ümraniye'nin bir mahallesinde oturuyorum ve 16'yı bile göremiyorum...

Orkun ışıtmak bir videosunda Tekirdağ'da bir köye gidiyordu ve köyün muhtarı köye fiber bağlantı sağlamıştı. Yani önemli olan bir yerde doğru düzgün yatırımın olması, bense ümraniye'nin bir mahallesinde oturuyorum ve 16'yı bile göremiyorum...

0 TL ile köyde 1 gün geçirmek mi?

Geri
Yukarı