Yurt dışında iPhone 12'nin 1000 Euro'ya satılıyor olması

Gider yurt dışında 1 ay çalışır alır gelirim 1000 Euro ne ki la hatta 19 ay sonuna kadar çalışırım.
Aylık 3000 Euro en düşük maaş 57000 bin TL dibine kadar kullanır sonra yurt dışına yerleşip kral gibi yaşarım.

He bak gittin.
Nasıl gitçen anlat bakalım?

200 Dolarlık ekran kartıma 2400 TL verdim ya, o an anladım halimizi.. İphone 13 çıkarsa 30000 TL olur ve yine burada konu açar dert yanarız.

Abi şunu anlamıyorsunuz orada amaç zaten özel kişilerin kullanması yani sokakta kime deseniz iPhone 12 Pro Max isterim der ama olay şu sen onu ne için kullanacaksın çoğu insan oyun oynamak için alır değil mi ama işi olanlarda almıyor niye ellerindekiyle yetinip iş görüyorlar ama insanlar ellerindekiyle yetinmiyor yani telefonun var neyin sorgusuna gidiyorsun ki yani sana ne telefonun bilgisayarın var zaten sana ne fiyatlardan bu kadar çok isyan ettiğimiz için bu kadar yüksek fiyatlar diyorlar 100.000 TL yapsak bile alıyorlar zaten bir ay almasanız teknolojik alet anında düser zaten.

Abi şunu anlamıyorsunuz orada amaç zaten özel kişilerin kullanması yani sokakta kime deseniz iPhone 12 Pro Max isterim der ama olay şu sen onu ne için kullanacaksın çoğu insan oyun oynamak için alır değil mi ama işi olanlarda almıyor niye ellerindekiyle yetinip iş görüyorlar ama insanlar ellerindekiyle yetinmiyor yani telefonun var neyin sorgusuna gidiyorsun ki yani sana ne telefonun bilgisayarın var zaten sana ne fiyatlardan bu kadar çok isyan ettiğimiz için bu kadar yüksek fiyatlar diyorlar 100.000 TL yapsak bile alıyorlar zaten bir ay almasanız teknolojik alet anında düser zaten.
Ne alakası var neden çok daha iyisini alabilecekken yetineyim?

Sorun şu sen istesen de elindekiyle yetinmek zorundasın(aylık 6-7 bin TL almıyorsan). Fakat onlarda isterse ellerindekiyle yetinir isterlerse yenisini alırlar kolaylıkta.

Ne alakası var neden çok daha iyisini alabilecekken yetineyim?

Sen alabiliyorsan al alamayanlar niye isyan ediyorlar zaten yılda 1 veya 2 defa telefon çıkıyor sen her seferinde almak zorunda mısın yani mesela benim elimdeki telefon 5 yıllık ve bir 5 yıl daha kullanırım niye alayım kı yenisini zaten ihtiyacım olsa herkesten önce alırdım ben veya sen veya başkası tamam mı ihtiyacınız yok ki almaya uğraşmıyorsunuz ihtiyacınız olsa pahalı ucuz demeden alırsınız zaten tamam mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı