Yurt dışından 500 TL büyük klavye önerisi

Bütçe
En fazla 500.
Hocam, öneriniz için sağ olun ancak blue switch istemiyorum. Ayrıca Rampage markası sadece logo basıyor, kaç defa tecrübe ettim artık uzak duracağım.

Bu nasıldır bilmiyorum fakat gözüme gerçekten çok hoşuma gitti. Araştıracağım bu klavyeyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok az bilgi var gibi, satın alan da pek yok galiba. Güzel klavye aslında ama Çinliler zaten göz boyayarak satıyor :)

Hocam, OYUNGÜCÜ Calypso geçen 280 TL olmuştu, bence alınabilir.

Bütçeniz varsa da XPG Summoner alın az daha arttırıp. 550 TL'ye Outemu Switch klavye almanızı önermem.
Hocam, serüvene 2-3 ay önce 300 TL civarında olan GXT 890 ile başladım. Sonra daha kaliteli klavyelerin olduğunu fark edip biraz daha arttırdım ve 400'e K3 Pro'yu düşünmeye başladım. Daha sonra, GK500'ü görünce daha da çok sevip bütçeyi 550 yaptım ancak bunun sonu yok gibi 😄 Daha elimde sistem bile yok, ekipmanlara çok bütçe ayırmak istemiyorum. 700 TL maşallah, aileme 700 TL'ye klavye aldım desem babam klavyeyi yok eder. Anne Pro 2 kalitesinde ancak daha büyük bir klavye bulsam gözüm kapalı alacağım. Çok küçük olduğu için kullanamamaktan korkuyorum ama korkularımın üzerine gitmeden olmaz, %70 ihtimalle Anne Pro 2 alacağım.
PP'yi ilk gördüğümde "Yener Hoca hangi ara ekipmanlara öneri vermeye başlamış?" diye düşünmüştüm ancak ada bakınca şaşırtmadı :)

Bu klavyeye bakabilirsin. Silver switch kullanıyor. Gayet iyi bir marka ve kendimde onların ürünlerini kullanıyorum.
Rampage Ultimate'nin aynısı istersen;
Fiyatı da uygun. Alınabilir şahsen. Numpadsiz;

Son düzenleme:
Bu klavyeye bakabilirsin. Silver switch kullanıyor. Gayet iyi bir marka ve kendimde onların ürünlerini kullanıyorum.
Rampage Ultimate'nin aynısı istersen;
Fiyatı da uygun. Alınabilir şahsen. Numpadsiz;
Silver switch ilk defa duydum, basış hissiyatı ve ses seviyesi nasıldır acaba? Uzun ömürlü ve güvenilir midir? Öneriler için teşekkürler.

Optik silver switch kullanıyormuş. 50 milyon tıklama ömrü var ve tactile bir switch. Galiba kendi üretmiş olduğu switchleri kullanıyor. 2 mm'ye gelindiği zaman aktif oluyor. Açıklamasında böyle yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı