Yurt dışından alınan RAM gönderilemedi

Hocam merhabalar. Bende amazondan yurtdışı kulaklık aldım. Bugün iptal olmuş. Firma yine kerrylogistic. Siz neden iptal olduğunu nereden öğrendiniz?
Bir de mailinizi kontrol edin sebebini mail olarak da atmışlar bana görmemişim.

Hocam hangi numaradan ulaşabildiniz paylaşırsanız çok sevinirim.
02126033239

Bir de mailinizi kontrol edin sebebini mail olarak da atmışlar bana görmemişim.

02126033239
Hocam maili okudum. Mailde "Amazon siparişinizin Türkiye’ye sevki yasal kısıtlamalar veya fatura adresinde isim/soyisim eksikliği nedeni ile gerçekleştirilememektedir. " "Sipariş edilen ürünün gümrük mevzuatı uyarınca Türkiye’ye ithalatına izin verilmediğinden kargonuzun sevk işlemleri durdurulmuştur." yazıyor. Ürünün Türkiye'ye ithalatı yasak diyorlar ama geçen millet cayır cayır aldı ve teslim alanlar var yani.

Hocam maili okudum. Mailde "Amazon siparişinizin Türkiye’ye sevki yasal kısıtlamalar veya fatura adresinde isim/soyisim eksikliği nedeni ile gerçekleştirilememektedir. " "Sipariş edilen ürünün gümrük mevzuatı uyarınca Türkiye’ye ithalatına izin verilmediğinden kargonuzun sevk işlemleri durdurulmuştur." yazıyor. Ürünün Türkiye'ye ithalatı yasak diyorlar ama geçen millet cayır cayır aldı ve teslim alanlar var yani.
Hocam amazona girin, hem ödeme kısmında hem adres kısmında soyisim eksik olmasın. 3. Defa alacağım beni de yordu yani, kıllık yapıyorlar.

Hocam amazona girin, hem ödeme kısmında hem adres kısmında soy isim eksik olmasın. 3. Defa alacağım beni de yordu yani, kıllık yapıyorlar.

Adres kısmında isimim yok hocam bir de siparişi kendi kartımdan vermemişim. Ama saçmalık şu ki sipariş kısmında zaten T.C. kimlik no istiyor isim ne alaka acaba?

Adres kısmında isimim yok hocam bir de siparişi kendi kartımdan vermemişim. Ama saçmalık şu ki sipariş kısmında zaten T.C. Kimlik no istiyor isim ne alaka acaba?

Hocam Amazon destekle konuşun daha detaylı bilgi veriyorlar. Haklısınız boş boş uğraştırıyorlar parasını vermişiz T.C kimlik no da yazılı, yapacak bir şey yok birdakilere dikkatli oluruz vakit kaybı olmasın diye. Bir de amazonla konusursaniz para iadesini çabucak yapıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı