Yurt dışından alınan Logitech G29 Türkiye'de garanti dışı

ctoker749

Decapat
Merhabalar. Geçen sene Romanya'dan dönerken bir G29 aldım. Son zamanlarda aşağıdaki linkte belirttiğim gibi bir problem yaşıyorum, direksiyon fonksiyonlarında herhangi bir problem yok. Logitech Destek kesinlikle yardım etmiyor bana, Türkçe bilmeyen yabancı kişiler ile saçma sapan şeyler söylemekteler. Penta Teknoloji'ye mail attım dönmediler. Nasıl bir yol izlemeliyim? Penta Teknoloji'yi telefonla arayıp durumu anlatmaktan başka çarem yok gibi duruyor. Fikri olan veya benzer bir şey yaşamış olan birisi yardımcı olursa çok memnun olurum.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech TR'deki ürünlerine kendi bakıyor benim bildiğim. Zaten TR'den alınan ürünlere bile TR Distribütörleri adam gibi destek vermiyor. Ben Logitech, SteelSeries ve Corsair'den aldığım ürünlerin hepsini, yurtdışı ile iletişime geçerek, RMA garanti yoluyla değiştirttim. Çünkü TR'deki adamlar takmıyor.

Bu nedenle yurtdışı ve yabancı iletişim kanallarını seçmeniz daha sağlıklı olur. Logitech TR'yi geçtim, Penta bu işle hiç alakalı değil.

Logitech Support'a bir yığın fatura ve satın alım kanıtlaması yollamama rağmen, "Satın alımızınızı kanıtlayamadık." diyorlar. Kanıtlamanız için kutu ile birlikte mi ürün fotoğrafı yollamalıyım diyorum, adamlar bana saçma sapan yönergeler gösteriyorlar.
Penta teknoloji ile iletişime geçersen ücretli onarımı kabul edebilirler.
Başka yolum yok gibi.
Ben Logitech cihazımda problem yaşayınca yurt dışı Logitech ekibi ile iletişime geçtim sorunumu çözdüler. Son zamanlarda nasıl işliyor sistem bilmem.
Çözüm süreci nasıl işliyor hocam?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı