Yurt dışından alınmış PS5 kaça satılır?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 515

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Arkadaşlar elimde İran'dan alınmış diskli PS5 var. Cihaz komşuma ait, satmam için bana veriyor. Kendisi Türkiye'de bunu nasıl yapacağını bilmediği için. Ürünün kutusu açılmamış, tek kollu, kutusunda ufak bir yırtık var, küçük çocuğu yırtmış. Bunu ucuza kaçmadan ortalama ne kadar gibi bir fiyata satabilirim?

CFI-1216A.

20230320_195145.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde İran'dan alınmış diskli PS5 var. Cihaz komşuma ait, satmam için bana veriyor. Kendisi Türkiye'de bunu nasıl yapacağını bilmediği için. Ürünün kutusu açılmamış, tek kollu, kutusunda ufak bir yırtık var, küçük çocuğu yırtmış. Bunu ucuza kaçmadan ortalama ne kadar gibi bir fiyata satabilirim?

Eki Görüntüle 1708845
2. el sitelerine koyun, Technopatta konu açın.

8000₺'ye satıldığını görmüştüm, fakat o cihaz Çin'den gelmişti. Sıkıntılı. Güncelleme falan atmanız lazım.
Bu ürüne nasıl bir güncelleme gerekli ki? Model olarak güncel. Ek olarak yurtdışından ucuza getirip kullanan kişiler görmüştüm. Onlar sıkıntısız kullanıyordu.

Bu ürüne nasıl bir güncelleme gerekli ki? Model olarak güncel. Ek olarak yurtdışından ucuza getirip kullanan kişiler görmüştüm. Onlar sıkıntısız kullanıyordu.
O cihazda Çin'den geldiği için bölge kilidi var. O yüzden kurulum sürecinde biraz uğraştırıyor. İran'dan gelen cihazlarda durum nasıl bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı