Yurt dışından Anne Pro 2 alırken ne kadar vergi istenir?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Klavyeyi siteden aldıktan sonra Türkiye'de ek bir vergi ödediniz mi? Ben de benzer bir klavye almayı düşünüyorum Banggod üzerinden.

AliExpress'ten 100 küsur liraya monitör askı aparatı alacaktım. Kargo ve vergi dahil sistemde 300 küsur çıktıydı buradan hesap et bence. Banggod sitesini bilmiyorum ama bence aynıdır yurt dışından ürün almak artık eskisi gibi değişmiş değişmiş birçok şey.

AliExpress'ten 100 küsur liraya monitör askı aparatı alacaktım. Kargo ve vergi dahil sistemde 300 küsur çıktıydı buradan hesap et bence. Banggod sitesini bilmiyorum ama bence aynıdır yurt dışından ürün almak artık eskisi gibi değişmiş değişmiş birçok şey.
Hocam eğer fiyatı düşük yazmalarını istersseniz 17 18tl gibi bir ücret çıkıyor bana hep denk geldi ama her zaman da olmayabailir tabi ki.

43 TL vergi ödedim anne Pro 2'yi aldığımda
Hocam arkadaşın dediği fiyatını düşük yazmalarını istedinmi yoksa gümrük memurunun kafasına göre yazdığı fiyatmı?
Hocam eğer fiyatı düşük yazmalarını istersseniz 17 18tl gibi bir ücret çıkıyor bana hep denk geldi ama her zaman da olmayabailir tabi ki.
Hocam fiyatı nasıl düşük yazmalarını istediniz?

Son düzenleme:
Mağazaya yazdım ama 3 siparişin 1'inde falan mağaza gördü mesajı kalanlarda büyük ihtimal “türkiyeye gidiyor bu fukaralar vergi ödemesin” diye kendileri düşük yazmıştır.

Mağazaya yazdım ama 3 siparişin 1'inde falan mağaza gördü mesajı kalanlarda büyük ihtimal “türkiyeye gidiyor bu fukaralar vergi ödemesin” diye kendileri düşük yazmıştır.
Hocam ben anne pro 2 sipariş ettim hala elime geçmedi ürün sizin dediğiniz gibi vergi fiyatını ucuz yazın falan demedim sizce ne kadar vergi öderim?

Hocam, Banggood'u pek önermiyorum. Çok fazla vergi ve "sigorta parası" alıyor. Onun yerine Aliexpress veya Gearbest kullanın ki Gearbest de pek iyi değil.

Geri
Yukarı