Yurt dışından direksiyon seti getirtmek

Tav
Yani öncelikle T3PM ile Moza R5 ile beraber gelen SRP-Lite pedal arasında pek bir fark yok. 2 pedalda da loadcell yok ve hall effect sensör kullanılıyor.

Bir süre yuvarlak simit ile idare edip sonrasında bir F1 tarz bir simite geçerim diyorsanız ben size PC kullanımı için kesinlikle Moza R5 tavsiye ederim. Ayrıca önümüzdeki haftalarda da SRP-Lite pedal için fren geliştirme kiti de TR stoklarına girecek. Hem daha hissiyatlı bir base almış olursunuz hemde QR sayesinde istediğiniz simiti rahatlıkla ürünle beraber kullanabilirsiniz.

R5'i incelemenizi öneririm. 20K civari fiyatı var 2 pedal ile beraber almak isterseniz. Eğer debriyaj ihtiyacınız varsa sadece pedalı ek olarak alabiliyorsunuz.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Değerlendirip ona göre bakacağım ne alacagima.

O zaman mecbur ya burdan sıfır alacağız ya da ikinci el :(
Bence 2. el alın. Ben Adana'dan 2. el G29 almıştım. Orijinal direksiyon kırılmış olduğundan göbeğe 92 broadway direksiyonu montelemişler. Tabi fiyat da ucuza geldi öyle olunca. Titreşim motoru da çalışmıyor ama benim için sorun değil sizin gibi rekabetçi f1 oynamıyorum günlük kullanıcıyım.

Bence 2. el alın. Ben Adana'dan 2. el G29 almıştım. Orijinal direksiyon kırılmış olduğundan göbeğe 92 broadway direksiyonu montelemişler. Tabi fiyat da ucuza geldi öyle olunca. Titreşim motoru da çalışmıyor ama benim için sorun değil sizin gibi rekabetçi f1 oynamıyorum günlük kullanıcıyım.
Kaça aldınız merak ettim. Dediğiniz şekilde 1000 TL ancak değeri var ürünün :)

FFB olmadan direksiyon almanın bir anlamı yok. Mouse ile oynayın daha iyi.

Bütçem ona yetmişti o dönemler. 1500tl vermiştim. FFB'nin zevki bir ayrı oluyor ama ben heves ettiğim için almıştım o hevesi de kapattı. Zaten arabam da 92 broadway evde sürerken de yabancılık çekmiyorum 😂

Hocam merhaba. Ben G920 kullanıcıyısım. Geçebileceğim en makul DD Moza R5 görünüyor. Şuan fiyatı 28.xxx TL. "Gelbura'da" loadcelli bir pedal ile beraber 33.xxx TL' ye satılıyor. Kendi pedalını fren kiti ile beraber almak yeterli olur mu? Tahmin edeceğiniz üzere Loadcell hiç kullanmadım, hissiyatını bilmiyorum.

@xNevermore Getirebildiniz mi hocam? Ben de yakında Almanya'ya gideceğim ve dönerken Thrustmaster T300rs getirmeyi düşünüyorum. 450 euroya kadar olan ürünlerde sıkıntı olmuyor diye okudum, sizin deneyiminiz nedir?

@xNevermore Getirebildiniz mi hocam? Ben de yakında Almanya'ya gideceğim ve dönerken Thrustmaster T300rs getirmeyi düşünüyorum. 450 euroya kadar olan ürünlerde sıkıntı olmuyor diye okudum, sizin deneyiminiz nedir?
Merhaba, bende İngilterede getirmeyi düşünüyorum kendim alacağım, ürünün fiyatı yaklaşık 370 paund. Turkiye'ye girerken sorun çıkıp çıkmayacağını bilemiyorum. Ne düşünüyorsunuz

Hocam merhaba. Ben G920 kullanıcıyısım. Geçebileceğim en makul DD Moza R5 görünüyor. Şuan fiyatı 28.xxx TL. "Gelbura'da" loadcelli bir pedal ile beraber 33.xxx TL' ye satılıyor. Kendi pedalını fren kiti ile beraber almak yeterli olur mu? Tahmin edeceğiniz üzere Loadcell hiç kullanmadım, hissiyatını bilmiyorum.
ben bunu görmemişim kusura bakmayın. Tahminen almışsınızdır ürün. Loadcell tabii ki daha iyi ama başlangıç için hall sensörlü pedal fren kiti ile yeterli gelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı