Yurt dışından ekran kartı getirilir mi?

emir_o

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Önümüzdeki hafta Amerika'ya gideceğim ve gitmişken RTX 4070 Ti almayı düşünüyorum, yaklaşık 700 dolar civarına geliyor Steam gift Card ile. 2 sorum var.
  • Bu kartı yanımda getirirken gümrükte bir problem olur mu?
  • Fiyatlar düşecek diye bir söylenti duydum, Haziran'da tekrar gideceğim, daha ucuza alma ihtimalim var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Önümüzdeki hafta Amerika'ya gideceğim ve gitmişken RTX 4070 Ti almayı düşünüyorum, yaklaşık 700 dolar civarına geliyor Steam gift Card ile. 2 sorum var.
  • Bu kartı yanımda getirirken gümrükte bir problem olur mu?
  • Fiyatlar düşecek diye bir söylenti duydum, Haziran'da tekrar gideceğim, daha ucuza alma ihtimalim var mıdır?
Hocam gumrukte sorun olacagini zannetmiyorum ama vergi odemeniz gerekir. Vergiler dahil TL olarak fiyati hesaplayiniz.

Hocam gumrukte sorun olacagini zannetmiyorum ama vergi odemeniz gerekir. Vergiler dahil TL olarak fiyati hesaplayiniz.
Biraz araştırma yaptım ve yolcu muafiyetleri sayfasında “Bir adet dizüstü bilgisayar ya da PC, aksam ve parçaları (flash bellek, harici hard disk dahil)” böyle bir madde buldum. Sanırım vergi çıkmaması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı