Yurt dışından ekran kartı getirtilir mi?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
RTX 4070'in Türkiye fiyatlarının açıklanmasıyla açıkçası alma hevesim kaçtı biraz. Başlangıç fiyatı 15.000TL olarak açıklanan kartın giriş seviyesi modelleri 17.000TL'den başlıyor. Alternatif ararken aklıma yurt dışından bakmak geldi. Saturn.de sitesinde RTX 4070 X Trio 740 euro, yani 15.6k TL civarlarında. Aynı kart ülkemizde 20,5-21k TL seviyelerinde. Arada 5K fark var yani. Ben bu kartı bir yakınım vasıtası ile getirsem ne gibi sıkıntılar yaşarım, 5K fark için değer mi, garantilik işim çok çıkar mı, çıkarsa çok zorluk yaşar mıyım? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1681759710668.png

1681759729725.png

Son düzenleme:
Genellikle firmalar 1 yıl uluslararası garanti veriyor. Eğer tanıdık biri getirecekse getirme konusunda bir sıkıntı yaşamazsın ama uçakla gelecekse kabin bagajına koysun diğer türlü zarar görür.

Hocam Burdan Newegg sitesinden alabilirsiniz direkt olarak evinize geliyor vergiler dahil şekilde kapıda vergi ödemiyorsunuz tanıdıkla falanda uğraşmazsınız ve ayrıca MSI ında 1 yıl uluslararası garantisi var.

Buna da bakabilirsin;

Hocam marka takıntısı mı dersiniz, eski kafalılık mı dersiniz ne derseniz diyin. Asus, Msi, Gigabyte dışındakilere çok ısınamıyorum. Markayı tanıyorum aslında ama elim almaya yanaşmıyor.

Genellikle firmalar 1 yıl uluslararası garanti veriyor. Eğer tanıdık biri getirecekse getirme konusunda bir sıkıntı yaşamazsın ama uçakla gelecekse kabin bagajına koysun diğer türlü zarar görür.
MSI'ın 1 yıl uluslararası garantisi var mı hocam. Sitesinde yazıyor mu bilmediğimden soruyorum. Bir de Asusun da bu şekilde garantisi var mı biliyor musunuz?

Hocam marka takıntısı mı dersiniz, eski kafalılık mı dersiniz ne derseniz diyin. Asus, Msi, Gigabyte dışındakilere çok ısınamıyorum. Markayı tanıyorum aslında ama elim almaya yanaşmıyor.

MSI'ın 1 yıl uluslararası garantisi var mı hocam. Sitesinde yazıyor mu bilmediğimden soruyorum. Bir de Asusun da bu şekilde garantisi var mı biliyor musunuz?
Siz bilirsiniz hocam yurtdışından almak yerine bu attığımı alın Türkiye garantili ürün bir de yurtdışı ürünü ile fiyatları aynı gibi. İsterseniz ayrı bir konu açın bu marka ekran kartı alınır mı diye herkes alınır diyecek.

[/QUOTE]

Hocam hiç ekran kartı almadım yurtdışından ama vardır. Türkiye'de satış yapıyorlarsa genellikle oluyor ben Nintendo almıştım onun yok mesela, alacağın markayı arayıpta öğrenebilirsin süreç nasıl oluyor.

Geri
Yukarı