Yurt Dışından Gelen OnePlus 6'ı Türkiye'de Kullanmak

Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Mümkün müdür? Türkiye'ye kargolamadıklarını biliyorum, ancak Amerika'dan getirebilecek bir arkadaşım var. Telefon Türkiye'ye getirildiğinde içine SIM kartımı koyup kullanmam mümkün müdür? Yoksa Turkcell sıkıntı çıkartır mı? Çıkartırsa da, bu sıkıntıyı çözebilir miyim? Telefon fiyatıyla da özellikleriyle de çok hoşuma gitti. Elimdeki HTC 10 da nalları çıkarılmış at gibi koştuğu için telefon değiştirmeyi düşünüyordum. OnePlus 6 da biçilmiş kaftan gibiydi benim için.
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar kendi konumu hortlatıyorum. Telefon artık konuşma yapmama bile engel olduğu için ileri bir adım atıyoruz. Tek sorum şu: bu telefon nasıl Türkiye'ye gelecek? Amerika'daki arkadaşlar getiremiyor, kargoyla istersem gümrükten geçmeyecek (yoksa Amazon.co.uk satıyor ama nedense check-out'ta gümrük vergisi falan hesaba katılmıyor.), o zaman bu işi nasıl yapacağız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı