Yurt dışından gelen telefon alınır mı?

YD cihazların bazıları kayıt edilmiyor (resmi pasaport yöntemi dışında), bazıları telefonun arkası açılarak kayıt ediliyor (direnç kayıt), bazıları direkt kolay kayıt ediliyor yazılımla (hazır kayıt), bazıları da hem hazır kayıt hem de güncelleme ve formatta imei gitmiyor. Önerim son bahsettiğim türdeki cihazlardan alman. Örnek: Oneplus 9, 9 pro, Nothing phone 1, Infinix Zero 20, Infinix Zero Ultra...
Hocam peki Note 11s yerine bu bütçede daha performanslı, iyi hangi telefonu önerirsin imei gitmeyenlerden?

Maksimum 5300 TL hocam.
Infinix Note 30, Infinix zero 20, Infinix Zero X Pro olabilir, hazır kayıtlı ve güncelleme/format sonrası imei gitmeyen cihazlardan. Note 10s'de de hazır kayıt + güncelleme ve format rahatlığı varmış ama çoğu modelde hazır kayıt + rahat format ve güncelleme olayı yok. Bence bütçe yükseltip 8k civarlarında Nothing Phone veya OnePlus 9 alın. Özellikle kamera konusunda bu iki cihaz Infinix'lerden daha iyi. YD cihazların satıldığı Facebook gruplarıan girerek uyguna 2. el YD OnePlus 9 bulabilirsin.

Infinix Note 30, Infinix zero 20, Infinix Zero X Pro olabilir, hazır kayıtlı ve güncelleme/format sonrası imei gitmeyen cihazlardan. Note 10s'de de hazır kayıt + güncelleme ve format rahatlığı varmış ama çoğu modelde hazır kayıt + rahat format ve güncelleme olayı yok. Bence bütçe yükseltip 8k civarlarında Nothing Phone veya OnePlus 9 alın. Özellikle kamera konusunda bu iki cihaz Infinix'lerden daha iyi. YD cihazların satıldığı Facebook gruplarıan girerek uyguna 2. el YD OnePlus 9 bulabilirsin.
İnfinix Note 30 telefonunu almak için Sahibinden üzerinde bir arkadaş ile anlaştım fakat arkadaş güncellemeden imei kaydının gidip gitmediğini bilmiyor hocam. Bundan emin miyiz?

İnfinix Note 30 telefonunu almak için Sahibinden üzerinde bir arkadaş ile anlaştım fakat arkadaş güncellemeden imei kaydının gidip gitmediğini bilmiyor hocam. Bundan emin miyiz?
Satıcılardan birisinin listesini inceledim ve Note 30'a güncelleme/formatta imei gitmez yazmıştı. Zaten çok güncelleme alacak bir cihaz değil. Formatta imeinin gidip gitmediğini söyledi mi?

Aklımda Xiaomi Redmi Note 11s telefonunu almak var fakat yurt dışından getiriliyormuş. Telefoncu güncelleme yapılırsa IMEI gidecek dedi. Tekrar atılması gerektiğinden bahsetti. Eğer telefonu güncellersem kapanma durumu var mı, kapanırsa tekrar açılmıyor mu?

O kadar zahmet çekip bir de Xiaomi almazdım, yurt dışı telefon alacaksanız daha iyi bir model alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı