Yurt dışından getirilen iPhone'nun kayıt süreci

Merhaba. Birkaç haftaya Almanya'dan iPhone getirme ihtimalim var ancak IMEI kayıt meselesine takıldım.

- Kayıt yapmak için sanırım 1 sene içerisinde Türkiye'ye gir çık yapmak lazım doğru mu bilmiyorum.
- 3 sene sonra cihazı tekrar kaydetmek lazım mı yoksa bir kere kaydetmek yeterli mi?

Bilen birisi yanıtlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Birkaç haftaya Almanya'dan iPhone getirme ihtimalim var ancak IMEI kayıt meselesine takıldım.

- Kayıt yapmak için sanırım 1 sene içerisinde Türkiye'ye gir çık yapmak lazım doğru mu bilmiyorum.
- 3 sene sonra cihazı tekrar kaydetmek lazım mı yoksa bir kere kaydetmek yeterli mi?

Bir kere pasaporta kaydettirirseniz, birdaha kaydettirmenize gerek kalmayacak.

6 ay içinde yurt dışına gir çık yapmanız gerek, 1 kere kaydetmek yeterli ve 3 yıl boyunca hattı pasaportu kaydettirdiğiniz kişi adına kullanabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı