Yurt dışından iPhone 15 Plus mı S24 Ultra mı alınmalı?

Yani S24 ultrayi alamiyacagim herhalde o yuzden S24 var ve 130 dolar daha ekleyip IP15 Pro var hangisi sizce.
15 Pro kesinlikle daha iyi bir tercih olur.

Bir şey soracagim 15 Pro mu 14 Pro mu daha iyi pil konusunda eger 14 Pro daha iyiyse yani ardaki fark biraz vaar ise 14 Pro da dusunebilirim.
15 Pro ve 14 Pro'nun batarya performansları aşağı yukarı aynı. Yerinizde olsam bütçem yetiyorsa 15 Pro alırdım. Tercih sizin.

Hmm yani ben su an indirim oldugu icin indirimde olan cihazlardan satin almak istemistim sizin icin buraya fotoğraf koyabilirim. Yani S24 ultrayi alamiyacagim herhalde o yuzden S24 var ve 130 dolar daha ekleyip IP15 Pro var hangisi sizce. Zaten aylik odemeyi dusunuyorum ama sizce hangi telefondan pişman olmam.

Ultra daha pahali 1800 dolar yaklasik olarak IP15 Pro 1490 dolar sizce hangisi daha mantikli?

Bir şey soracagim 15 Pro mu 14 Pro mu daha iyi pil konusunda eger 14 Pro daha iyiyse yani ardaki fark biraz vaar ise 14 Pro da dusunebilirim.
S24 Ultra 15 Proyla yarışabilir ancak. Düz model S24'ü eleyin. 15 Pro ile 14 Pro arasında fiyat farkı çok mu? Fazla fark var ise 15 Pro almaya gerek yok ancak fark az ise 15 Pro daha mantıklı.

S24 Ultra 15 Pro'yla yarışabilir ancak. Düz model S24'ü eleyin. 15 Pro ile 14 Pro arasında fiyat farkı çok mu? Fazla fark var ise 15 Pro almaya gerek yok ancak fark az ise 15 Pro daha mantıklı.

Soyle su an IP15 Pro alirsam daha ucuza geliyor indirimden dolayi. Kafami tek kurcalayan yani ben gunluk yaklasik 10 saat tele bakiyorum o yuzden sizce çıkarır mı yani ortalama gunluk kac saat bir pil omru veriyor. Yani ben o yuzden plsu modelini dusundum.

Soyle su an IP15 Pro alirsam daha ucuza geliyor indirimden dolayi. Kafami tek kurcalayan yani ben gunluk yaklasik 10 saat tele bakiyorum o yuzden sizce çıkarır mı yani ortalama gunluk kac saat bir pil omru veriyor. Yani ben o yuzden plsu modelini dusundum.
Sirf pil omrunden dolayi 15 Plus alinmaz. 15 Pro cok daha ustun bir cihaz. Alabiliyorsaniz 15 Pro Max alin pilde de yeterli olur ek olarak Pro cihaz almis olursunuz. Pil omrunden dolayi S24 Ultra önerebilirdim cogu testte onde cikiyor ancak pil icin o kadar fark verilmez S24 Ultra icin.

Geri
Yukarı