Yurt dışından iPhone 15 Pro Max 58 bin TL'ye alınır mı?

mthntkl

Femtopat
Daha fazla  
Hakkari sınırından iPhone 15 Pro Max alırsam 38 bin TL'ye denk geliyor. İşletmeyle birlikte 58 bin TL bu telefona verilir mi? İleride memnun olmazsam satabilme durumum var mı işletince?

Pasaport kaydı yapıldığında, yalnızca senin hatlarında çalışır hale gelir. Alan kişi, parçalayıp satmaktan başka bir şey yapamaz. Kayıt etmeden satarsan, vergisiz aldığın fiyata yakın bir fiyata satman gerekebilir.

3 yıl beklersen, aslında tam 3 yıl değil, 3 tane 1 Ocak'ı geçmesi gerekiyor. Aralık'ta alırsan, 2 yıl gibi bir sürede satabilirsin.

Pasaport kaydı yapıldığında, yalnızca senin hatlarında çalışır hale gelir. Alan kişi, parçalayıp satmaktan başka bir şey yapamaz. Kayıt etmeden satarsan, vergisiz aldığın fiyata yakın bir fiyata satman gerekebilir.

3 yıl beklersen, aslında tam 3 yıl değil, 3 tane 1 Ocak'ı geçmesi gerekiyor. Aralık'ta alırsan, 2 yıl gibi bir sürede satabilirsin.
Anladığım kadarıyla 3 sene sonra Türkiyeden almış gibi istediğim hattı takıp kullanabiliyorum yani öyleyse Mantıklıymış o zaman hocam.Zaten 2 sene sonra da fiyatını korur diye düşünüyorum.

Bedava fiyat nereden aldınız? Satarsanız iyi kâr edersiniz.
Hocam memurum Hakkaride.Irak sınırından getirtebiliyorum.O yüzden uyguna geliyor.

Al kullan. Pasaport kaydı yapmana gerek yok. Yeni yöntemler var burda paylaşmak dogru olmaz.
özelden yazabilme şansınız var mı hocam nasıl olabileceğini

Yeni konular

Geri
Yukarı