Yurt dışından laptop getirilir mi?

Bende direkt buradan almayı düşünüyorum yurt dışından, baktığınız modeller benimde aklımda. Oradan alırlarsa vergide vermeyecekler hem çok daha karlı oluyor.

Onun için o ülkenin vatandaşı olmak mı gerekiyor?
Hayır ülke dışından kendin de getirebilirsin. SIM takılmayan ürünse hiç sıkıntı olmaz. Yoksa mesela adam yurt dışına iş için gidip gelirken yanında götürüp getirdiği bilgisayarı için vergi mi ödeyecek :D.

@Noll77 bence Acer almayın. Asus veya MSI gibi büyük markalara yönelin. Klavye için ise yapışkan alabilirsiniz veya TR de klavyeyi serviste değiştirebilirsiniz sanırım 500-1000₺ arsında.

@Noll77
Hayır ülke dışından kendin de getirebilirsin. SIM takılmayan ürünse hiç sıkıntı olmaz. Yoksa mesela adam yurt dışına iş için gidip gelirken yanında götürüp getirdiği bilgisayarı için vergi mi ödeyecek :D.

@Noll77 bence Acer almayın. Asus veya MSI gibi büyük markalara yönelin. Klavye için ise yapışkan alabilirsiniz veya TR de klavyeyi serviste değiştirebilirsiniz sanırım 500-1000₺ arsında.
Asus yada MSI'nin hangi modelleri?

@Noll77

Asus yada MSI'nin hangi modelleri?
Bütçenize uygun olanı. Asus servisten bir arkadaşla konuştum yurtdışından ürün alacaksan büyük markalardan al dedi. Garantisi olur her türlü. Klavye için isterseniz uygun fiyatlı klavye alın veya değiştirin serviste.
Model farketmez tabi tüm ürünlerde böyle. (onu soruyorsanız)

Yalnız sende Acer kullanıyorsun galiba :)
Ben modele bakıyorum. Amazonun Avrupa bölümünde pek fazla seçenek bulamadım zaten bütçe olarak da uçuk bir şey veremem max 1200 euro falan.

Bütçenize uygun olanı. ASUS servisten bir arkadaşla konuştum yurt dışından ürün alacaksan büyük markalardan al dedi. Garantisi olur her türlü. Klavye için isterseniz uygun fiyatlı klavye alın veya değiştirin serviste.
Model fark etmez tabii tüm ürünlerde böyle. (onu soruyorsanız)

ASUS'un soğutması iyi olan laptopları 500dolar fazla muadillerinden. 1200EURO bütçeye ise 3060'lı ASUS ROG bulmak zor.

Yalnız sende Acer kullanıyorsun galiba :)
Ben modele bakıyorum. Amazonun Avrupa bölümünde pek fazla seçenek bulamadım zaten bütçe olarak da uçuk bir şey veremem max 1200 euro falan.
Yani ne kadar sövsem azdır öyle söyleyim. Yaza doğru elden çıkartıp üzerine para koyup yurtdışından almayı planlıyorum hemde üzerine vergi verip öyle söyleyim size.

Yani ne kadar sövsem azdır öyle söyleyim. Yaza doğru elden çıkartıp üzerine para koyup yurtdışından almayı planlıyorum hemde üzerine vergi verip öyle söyleyim size.
Peki aklında model vs var mı Msi Asus'dan?
Birde acaba yurt dışındaki mağazalarda alternatif çok mudur? Amazonda çok az görünüyor.

Peki aklında model vs var mı Msi Asus'dan?
Birde acaba yurt dışındaki mağazalarda alternatif çok mudur? Amazonda çok az görünüyor.
Uzun süredir bakmıyorum. Fiyatlar konusunda pek fikrimde yok açıkcası. Medimarkt'ın internet sitesine bakabilirsiniz orada vardır keza Amazon DE de var.

Uzun süredir bakmıyorum. Fiyatlar konusunda pek fikrimde yok açıkcası. Medimarkt'ın internet sitesine bakabilirsiniz orada vardır keza Amazon DE de var.
Yok o anlamda demedim.
Akrabalarıma ekran kartı ve işlemci modeli atsam oradaki teknoloji mağazalarından daha iyi modeller veya daya uyguna bulabilirler mi?
En azından daha fazla alternatif olur herhalde Amazona göre.

Geri
Yukarı