Yurt dışından laptop RAM'i almak

gatoratemylips

Hectopat
Arkadaşlar bu vergi süreci, gümrükte takılma olayı falan derken tüm yurt dışı alışveriş sürecini anlatabilecek biri var mı? İngiltere'den Royal Mail ile RAM almak istiyorum ama UKİM vs. gibi devlet kuruluşlarına hiç güvenmiyorum. Kötü şeyler okuyorum sürekli yurt dışı alışverişi ile ilgili. Daha önce Amazon üzerinden alışveriş yaptığım için uğraşmadım böyle sorunlarla ama farklı bir yerden sipariş verince süreç nasıl oluyor bilemedim. Birine de getirtme şansım olabilir ama 2021 içinde getirtebilirim. Sizce ne yapmalıyım?

Bence en iyisi Türkiye'den almak Çünkü Türkiye'den aldığında Gümrük vs derdin olmuyor hem garanti sorunu da var bence mecbur değilseniz Yurt içini tercih edin zaten gümrükte vergi binip aynı fiyata geliyor

Bence en iyisi Türkiye'den almak Çünkü Türkiye'den aldığında Gümrük vs derdin olmuyor hem garanti sorunu da var bence mecbur değilseniz Yurt içini tercih edin zaten gümrükte vergi binip aynı fiyata geliyor
Hocam keyfimden almıyorum zaten. Sadece yurt dışında satılıyor istediğim RAM modülü. Türkiye'de sahibinden üzerinde biri satıyor ama yerli satıcılara hiç güvenmiyorum ki 26 satışta başarı puanı %50 ve çok pahalıya satıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı