Yurt Dışından MSI GT72 2QE Dominator Pro Almak

akakgun93

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu ay yurt dışından güzel bir fiyata msi gt72 dominator pro 2QE aldım. Almışken tam olsun dedim 4 x 128 mSata 980m ekran kartı ve 32 GB ram gibi özelliklerde olsun dedim siparişi verdim. 1 ay içinde elimde olacak ama ABD'den (amazon.com) verdiğim siparişte QWERTY Tr klavye secenekleri yada ayrı klavye satışı yoktu. Biraz arastirma yaptım ayrı klavye bulamadim.
  1. Win8.1 de tr kullansam ing klavyede her hangi bir sıkıntı olur mu?
  2. Msi garantisinin burada devam etmesi için herhangi bir islem yapmam gerekli mi?
  3. Windows u 8.2 ye yukseltebilir miyim, yukseltirsem ne gibi sorunlar ile karsilasirim?

Şimdilik bu kadar okuduğunuz için teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Bir sıkıntı olmaz. Klavyeyi Türkçe yapın ve İngilizce tuşların üstüne Türkçe yapıştırmalar yerleştirin. Piyasada mevcut.
  2. Bu konuda bilgim yok. Firmayı bir ara sor derim.
  3. Windows 8.2 diye bir işletim sistemi yok. 8.1.3'e güncellersin ki zaten bedava. Windows 10 çıkınca da bedava alırsın.

Sayın Recep bey cevapladiginiz icin teşekkür ederim. Ancak orjinalliğini bozmak istemiyorum o yüzden klavyeyi degistirmek istemiştim ama zamanla alışacağımı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı