Yurt dışından ödeme alma yöntemi var mı?

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha çok yurt dışındaki insanlar için iş yapıyorum. Halihazırda kripto ve banka hesabım var fakat çoğu kişi "sadece PayPal kullanıyorum, sadece skrill, cashapp vb. kullanıyorum" diyor ve para kazanamıyorum. PayPal hesabım da var fakat doğrulanmadığı için sadece para göndermede işe yarıyor. Doğrulamak içinse en az 18 yaş istiyor. Ki doğrulasam bile Türkiye IBAN'ına para çekemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Daha çok yurt dışındaki insanlar için iş yapıyorum. Halihazırda kripto ve banka hesabım var fakat çoğu kişi "sadece PayPal kullanıyorum, sadece skrill, cashapp vb. kullanıyorum" diyor ve para kazanamıyorum. PayPal hesabım da var fakat doğrulanmadığı için sadece para göndermede işe yarıyor. Doğrulamak içinse en az 18 yaş istiyor. Ki doğrulasam bile Türkiye IBAN'ına para çekemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?
Örneğin iyzico gibi sitelerle anlaşıp paranı o şekilde alabilirsin. Hocam bir de özel değilse ne iş yapıyorsun?

Örneğin iyzico gibi sitelerle anlaşıp paranı o şekilde alabilirsin. Hocam bir de özel değilse ne iş yapıyorsun?
Spotify playlist'e şarkı ekliyorum

Wise artık Türkiye'de pek kullanışlı değil diye biliyorum.
Yurt dışından para almak için kullanılabiliyor. İspanya’da rahatlıkla Türk hesaplarım ile kullanabiliyorum. Para alacak kişinin hesap açmasına gerek yok.
Evet bende öyle bir şey duymuştum artık sorun çıkarıyormuş biraz.

Bazı kısıtlamalar eklenmişti Türkiye'de yaşayan ve Wise hesabı olanlara. Artık USD, EUR vb hesapları açılamıyor. Yani eğer yurtdışında yaşayan birisi varsa sadece sizin TL IBANına para gönderebilir. Arkadaşın sorununu çözüyor mu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı