Yurt dışından oyun bilgisayarı almak

Xenovvia

Femtopat
Daha fazla  

Yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum, 800 euro gibi bir fiyatı var ve TR fiyatından çok ucuz, fakat yurt dışından almak bir sorun çıkartır mı?

Mesela telefonlarda olan IMEI kaydı gibi bir şey söz konusu mu veya garanti kapsamında sorun çıkar mı?

Sorun çıkartabilecek şeyleri yazarsanız sevinirim.

Yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum, 800 euro gibi bir fiyatı var ve TR fiyatından çok ucuz, fakat yurt dışından almak bir sorun çıkartır mı?

Mesela telefonlarda olan IMEI kaydı gibi bir şey söz konusu mu veya garanti kapsamında sorun çıkar mı?

IMEI kaydı gibi bir şey yok. Almanya'dan alıyorsan almanca klavye olur sadece. Garanti için aldığın yere sorman lazım muhtemelen sadece aldığın ülkede garanti kapsamına giriyordur.

Türkiye ile aynı fiyata hatta biraz fazla bile gelebir. O değil de kimse senin ppnin ne olduğunu bilmiyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir akraban grtirirse daha iyi olur vergisiyle vesaire Türkiye'deki fiata gelir.

Tanıdık biri getirecek.

IMEI kaydı gibi bir şey yok. Almanya'dan alıyorsan Almanca klavye olur sadece. Garanti için aldığın yere sorman lazım muhtemelen sadece aldığın ülkede garanti kapsamına giriyordur.

Anladım hocam peki gümrük diyorlar vergileriyle TR fiyatına denk gelir mi ki?

Türkiye ile aynı fiyata hatta biraz fazla bile gelebir. O değil de kimse senin ppnin ne olduğunu bilmiyor sanırım.

Büyük ihtimalle :D

Getiren kişi kutusundan çıkarıp kendi kullandığı cihaz gibi getirirse vergi olmaz. Garanti konusunda Asus'un uluslararası garantisi var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı