Yurt dışından PS4 ya da PS5 getirtmek

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, abim Avrupa'da bir ülkeye geziye gidiyor. PS4 gibi bir teknolojik alet düşündüm fakat her şeyin fiyatı buraya getirince aynıya geliyor sanırım. Bildiğiniz Türkiye'de daha pahalı olup Avrupa'da daha ucuz olan bir şey var mı? Yazarsanız çok sevinirim.

Niyeyse arabadan başka bir şey aklıma gelmedi onun da getirilmesi mümkün değil.
Evet benimde aklıma geldi PS4'te Türkiye ve Avrupa fiyatı aynı fakat PS5'te 3 bin TL fark var. Ama PlayStation oyuncusu hiç ama hiç değilim, bi laptop v.s düşündüm şu an da laptop kullanıyorum ve eskisi acaba Laptop fiyatları farklı mıdır ?

Merhaba, abim Avrupa'da bir ülkeye geziye gidiyor. PS4 gibi bir teknolojik alet düşündüm fakat her şeyin fiyatı buraya getirince aynıya geliyor sanırım. Bildiğiniz Türkiye'de daha pahalı olup Avrupa'da daha ucuz olan bir şey var mı? Yazarsanız çok sevinirim.

Camera var Canon cameralar orada uyguna geliyor PS5 var 400-450 euro civarı bulup bir de tax Free alırsanız uyguna geliyor ve getirmek mümkün tabii ki de.

Camera var Canon cameralar orada uyguna geliyor PS5 var 400-450 euro civarı bulup bir de tax Free alırsanız uyguna geliyor ve getirmek mümkün tabii ki de.
Xbox baktım onlar çok ucuz gibi arkadaşlar GTA 6'nın çıkacağı Xbox hangisi ve kaç tl'ye denk geliyor vergi iadesi ile beraber, beni aydınlatabilecek birisi var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı