Yurt dışından PS5 getirtmek

Eurasia garantisi varsa bütün Avrupa'da etkili demektir, yani burada bildiğim kadarıyla en az 1 sene garantisi var. Bende 2 hafta sonra ps5 getirtmeyi planlıyorum elime ulaşınca size yazarım.
Ama arkadaş Amerika bağlamında demiş zaten. Yapmayın.

Merhaba bu cuma günü Almanya'ya gideceğim. Birkaç günlüğüne gideceğim için sadece kabin bagajım olacak, dönerken de PS5 almayı düşünüyorum. Kabin bagajına koyacağım çantaya koyarak gelsem herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
Benim bir yakınım bagajda getirmişti ama 5 sene önceydi, belki kural değişmiştir ama o zaman sorun olmamıştı.

Ama arkadaş Amerika bağlamında demiş zaten. Yapmayın.
ABD de Avrupa'dan gelen bir ürünü alır belki?

ABD de Avrupa'dan gelen bir ürünü alır belki?
Bu dediğinin neredeyse imkansız olduğunun farkındasın değil mi.. cümleyi okuyunca bir yanlışlık seziyor olmalısın. Avrupadan biri alacak Amerikaya götürecek, arkadaşda o aleti alıp Türkiye'ye getirecek. Ajan filmi senaryosu gibi :)

Tabii buradan yine ucuz ama ben 1 hafta önce Gürcistan'dan dijital versiyonunu 1300lari yani 9100 TL'ye aldım %11 de taxt Free'den geldi bana Total'de 8000 gibi bir şeye geldi sana da orayı öneririm. Almayada değer.
Gürcistan'da PS5 Diskli sürüm 13.168TL, dijital sürüm ise 15.970TL olarak gösteriyor internette. Bu seçeneği de düşündüm çünkü ABD'den getirecek arkadaşımın orada da bir stok sorunu olduğunu söyledi.

Dijital sürüm, diskliye göre daha mı avantajlı?
Playstation

Bu devirde diskle çok uğraşan olmaz sanırım. Diskler bile kod veriyor artık. Çok çok blueray izlersin ama onunda modası geçti. Yani çok gerekli mi? Bilemedim.
Disce yatırım yapanlar takas düşündükleri için discli sürüm tercih ediyorlar. Bir oyunu oynamayı bıraktıktan sonra disci takas edip başka bir oyun alıyorlar. Koleksiyon işin bir diğer tarafı ama koleksiyon yapan fazla yok artık.

Disce yatırım yapanlar takas düşündükleri için discli sürüm tercih ediyorlar. Bir oyunu oynamayı bıraktıktan sonra disci takas edip başka bir oyun alıyorlar. Koleksiyon işin bir diğer tarafı ama koleksiyon yapan fazla yok artık.
2. el sitelerden 200-300 tl ye ucuza geliyorlar. CD hala daha karlı, ayrıca PS4 diski de alabildiği için yine daha ucuza geliyor.
Tamamdır.

Geri
Yukarı