Yurt dışından PS5 getirmek

Sorun olmaz. Direkt getirebilirler. Kutu falan soran olursa da zarar görmemesi amaçlı derler geçerler.
Peki aynısı Xbox gamepad'i için geçerli mi?
Yunanistandan Xbox gamepad alacağım yunanistan sınırı veya türkiye sınırında sorun çıkmaz değil mi?
Yani konsol ve direksiyonla aynı şey değil gibi sonuçta.

Sorun olmaz. Direkt getirebilirler. Kutu falan soran olursa da zarar görmemesi amaçlı derler geçerler.
Bir tane olduğu sürece neden getirdiğini sorgulamazlar.

Yunanistandan Xbox gamepad alacağım yunanistan sınırı veya türkiye sınırında sorun çıkmaz değil mi?
Bir tane olduğu sürece herhangi bir sorun çıkarmazlar çünkü kişisel kullanım kapsamına giriyor. O yüzden kutusundan çıkarmana gerek yok.

Farketmez konsolda olsa gamepadds olsa getirebilirsiniz hocam.

Bir tane olduğu sürece neden getirdiğini sorgulamazlar.

Bir tane olduğu sürece herhangi bir sorun çıkarmazlar çünkü kişisel kullanım kapsamına giriyor. O yüzden kutusundan çıkarmana gerek yok.
Sorun olmaz zaten hocamda bazı memurlar çok soru sorabiliyor. O açıdan söyledim.

Ben de bu ayın son haftası getirticem arkadaşa. Almanya'ya gidiyor giderken istediğin birşey var mı dedi, ben de series s ısmarlattım bir tane. Gümrük sorun olmaz. 50 tane şey getirttim önceden de.

Geri
Yukarı