Yurt dışından PS5 getirmek

mus4gun

Picopat
Daha fazla  
Ailem yakında hac için arabistana gidecek. Dönüşte PS5 getirecekler. Bu süreçte havalimanında, alışverişte vs. dikkat etmeleri gereken husular neler? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir de Amazon'dan baktığımda ksa version yazıyor bazı ürünlerde. Bu ürünler Türkiye'de çalışır mı?

Kutusundan çıkarıp sanki türkiyeden getirmişler de geri götürüyorlarmış gibi yapacaklar. Bakmazlar bile böyle yaparlarsa. Versiyon hakkında bilgim yok.

Ben Kuveyt’ten iPhone 14 almıştım, benimle beraber aynı uçakta gelen bir yolcu PS almıştı kutusu ile tek adet getirmişti. Sorduğumda sorun olmayacağını söylemişti. Baya da hesaplı oluyor.

Riske atmak istemiyorum açıkçası o yüzden kutusuz getirmelerini söyleyeceğim.

Dediğiniz gibi neredeyse yarı yarıya geliyor fiyatı, fırsat bulmuşken almak lazım

Ailem yakında hac için arabistana gidecek. Dönüşte PS5 getirecekler. Bu süreçte havalimanında, alışverişte vs. dikkat etmeleri gereken husular neler? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bir de Amazon'dan baktığımda ksa version yazıyor bazı ürünlerde. Bu ürünler Türkiye'de çalışır mı?

Türkiye'de çalışıyor ve kutudan çıkartmanıza gerek yok hocam.
Kendim daha yeni getirdim.

Arkadaşlar yurtdışı yolcu beraberinde kişi başı 1 tane PS 5 hakkınız var korkmayın kutulu bile olsa getirebilirsiniz yasal hakkınız yolcu beraberinde eşya liste 9 kapsamında limit 1500 Euro ya kadar kişi başı 1 tane

Yeni konular

Geri
Yukarı