Yurt Dışından Series X alınır mı?

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba
Yurt Dışından Xbox Series X almak ile ilgili kafamda bazı sorular var. Öncelikle konsol Amerika veya Kanada’dan alınacak. Geliş fiyatı ise 4000 ₺’yi geçmeyecek. Kafamdaki sorular şunlar:

1- Konsol da Microsoft Türkiye Garantisi oluyor mu? Varsa kaç sene?
2- Konsolu Türkiye’de sorunsuz kullanabilir miyim?
3- Gamepass, Dijital Alışverişlerde sıkıntı yaşar mıyım?
4- Türkiye’den alınan oyun CD’lerini konsolda çalıştırabilir miyim?
5- Konsolun dilini ve bölgesini Türkiye yapabiliyor muyum?

Sorularımı cevaplarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.

Herkese merhaba.
Yurt dışından Xbox Series X almak ile ilgili kafamda bazı sorular var. Öncelikle konsol Amerika veya Kanada’dan alınacak. Geliş fiyatı ise 4000 ₺’yi geçmeyecek. Kafamdaki sorular şunlar:

1- Konsol da Microsoft Türkiye garantisi oluyor mu? Varsa kaç sene?
2- Konsolu Türkiye’de sorunsuz kullanabilir miyim?
3- Gamepass, dijital alışverişlerde sıkıntı yaşar mıyım?
4- Türkiye’den alınan oyun CD’lerini konsolda çalıştırabilir miyim?
5- Konsolun dilini ve bölgesini Türkiye yapabiliyor muyum?

Sorularımı cevaplarsanız beni çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum.

1 Evet (?) 1 sene.(Yanlışım olabilir) yanlış bilmiyorsam bir yıl sonunda sadece yurt dışı garantisi kalıyor.
2 Evet.
3 Hayır.
4 Evet.
5 Evet.

Peki Almanya’dan alınsa garantisi olur mu? Sırf garantisi olmadığı için PS5’ten vazgeçtim. Bazı videolarda 1 Yıl Garantisi olduğunu söylemişler.

Konsol almakda sıkıntı yok ama oyun fiyatları çok fazla ya can sıkıyor 5-10 oyun alsan konsol parası edecek dereceye geliyor.
Aslında hemen yeni konsollar alınmamalı stabil hale geçene kadar 1 yıl falan ucuzlar hem.

Geri
Yukarı