Yurt dışından telefon getirirken kayıtsız telefonda sıkıntı çıkar mı?

Longisland44

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;
Haftaya tatil için Hollanda'ya gideceğim gelirken bulabilirsem 14 Pro Max almak istiyorum şu an kullandığım telefonum 13 Pro Max ve o da yurt dışı ve kayıtsız acaba 2 telefonu sokarken sıkıntı yaşar mıyım? Bir tanesi zaten kullandığım telefon ama kayıtlı değil sonuçta.

Diğer bir seçenek 2 kişi gidiyoruz benim telefonum kayıtsız yurt dışı arkadaşımın telefonu kayıtlı ona versem acaba onunla birlikte girebilir miyiz? Bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim.

Gümrükler çok sıkı oldu. Eğer pasaport hakkınız varsa telefonu hemen orada kaydediyorlar. Pasaportunuzda hakkınız yok ise de bilgilerinizi alıp emanete koyuyorlar süresi dolunca teslim alıyorsunuz.

Merhaba;
Haftaya tatil için Hollanda'ya gideceğim gelirken bulabilirsem 14 Pro Max almak istiyorum şu an kullandığım telefonum 13 Pro Max ve o da yurt dışı ve kayıtsız acaba 2 telefonu sokarken sıkıntı yaşar mıyım? Bir tanesi zaten kullandığım telefon ama kayıtlı değil sonuçta.

Diğer bir seçenek 2 kişi gidiyoruz benim telefonum kayıtsız yurt dışı arkadaşımın telefonu kayıtlı ona versem acaba onunla birlikte girebilir miyiz? Bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinirim.

Bazı kişiler iş için 2 telefon kullanıyor. O mantıkta onlarında telefonlarına el konması gerekirdi. Kutusuyla getirmeye çalışmadığınız sürece sorun yok kutusundan çıkartıp öyle getirin.

Geri
Yukarı