Yurt dışından telefon önerisi

Bütçe
10.000

Ege Altunay

Hectopat
Daha fazla  
Halam eylül gibi yurt dışına gidecek (Amerika veya İngiltere'ye). Ben de fırsattan istifade bir telefon aldırmayı düşünüyorum. Bütçem 10 bin civarı, tercihen iPhone olmasını isterim ama bu da seni 4 sene civarı rahat götürür diyeceğiniz bir telefon varsa önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca IMEI kayıt ücreti dışında herhangi bir vergi alınıyor mı acaba?

Ben size iPhone 11 öneririm fiyatı 600 dolar civarında, evet IMEI ücreti alınıyor.

Alıntı: Yurt dışından gelen telefonlar için IMEI harcı için bir zam daha geliyor. 2019 yılında 618 TL'den 1500 TL'ye çıkarılan daha 2021 yılında 2000 TL olan IMEI harcı gelecek yıl 2 bin 772 liraya çıkacak. Telefonların yurt dışından kaçak olarak gelip gelmediği ya da çalıntı olup olmadığı IMEI numarası sayesinde öğreniliyor.

Ben size iPhone 11 öneririm fiyatı 600 dolar civarında, evet IMEI ücreti alınıyor.

Alıntı: Yurt dışından gelen telefonlar için IMEI harcı için bir zam daha geliyor. 2019 yılında 618 TL'den 1500 TL'ye çıkarılan daha 2021 yılında 2000 TL olan IMEI harcı gelecek yıl 2 bin 772 liraya çıkacak. Telefonların yurt dışından kaçak olarak gelip gelmediği ya da çalıntı olup olmadığı IMEI numarası sayesinde öğreniliyor.
IMEI ücreti harici herhangi bir şey yok yani.

IMEI ücreti harici herhangi bir şey yok yani.
Bu arada iPhone 11 500 dolar civarı. Buy iPhone 11

Geri
Yukarı