Yurt dışından Xbox Series X getirtmek

Ben de aynı adda bir konu açtım alabilirsin çok güzel olur ama oradaki fiyat bu fiyatın kaçta kaçı çok mu az mı onu öğrenmeliyiz benim kuzenim Almanya'dan series X getirecek bir sorun olmaz diye düşünüyorum tek fark fiyattır bir şüpheniz olmasın.

Bu modeli Almanya’dan alırsanız 2700 ₺ ödemeniz gerekiyor. Dediğim gibi çok ciddi fark yok çünkü ekran kartından yalnızca %18 KDV alınıyor. Bende İsviçre’den PS5 alacağım ve aynı size dediğim gibi kutusunu sonra getirteceğim.

Bu modeli Almanya’dan alırsanız 2700 ₺ ödemeniz gerekiyor. Dediğim gibi çok ciddi fark yok çünkü ekran kartından yalnızca %18 KDV alınıyor. Bende İsviçre’den PS5 alacağım ve aynı size dediğim gibi kutusunu sonra getirteceğim.
Teşekkür ederim.

Ben de Xbox Series X alacağım PS5 daha iyi diyorlar ama ben alırsam oyun almak sıkıntı olacak neden siz de series X almıyorsunuz.

Ben de Xbox Series X alacağım PS5 daha iyi diyorlar ama ben alırsam oyun almak sıkıntı olacak neden siz de series X almıyorsunuz.
Ben Playstation alacağım çünkü Exclusive oyunları çok hoşuma gidiyor. Xbox CEO’su Series X’e gelecek tüm oyunların PC’ye de geleceğini söyledi. Bu sebepten ötürü bence Xbox konsol almanın hiçbir amacı yok.

Polonya’dan alıyor hocam yani en fazla 4500 ₺ tutar. 4500 ₺’ye 1660 Super sistemi bile zor toplar.

Hayır. Kimse kutu boş mu dolu mu bakmaz vergiyi yapıştırır. İlerleyen dönemlerde kendisi başka seferde getirir kutuyu.
Ürünü kutusundan çıkarsın kabloları ve belgeleri ile getirsin. Biri bir şey derse kendi ürünü olduğunu sıkılmamak için getirdiğini söylesin. Bu durumda yasal olarak vergi alamazlar. Kutuyu çıkarmasının sebebi hem riskli olması hem de çok büyük olması. Başka zaman kutuyu size boş bir şekilde getirebilir.

Ben 8350 ₺'yi kastetmiştim. Yurt dışında o da daha ucuz olur.

Ben 8350 ₺'yi kastetmiştim. Yurt dışında o da daha ucuz olur.
Haklısınız zaten bizim ülkemizde yeni nesil konsol alınmaz. Sistem toplanır o paralara. 8300 TL yaklaşık 1000 Dolar yapıyor ve yurt dışında 1000 Dolar’a 2060 Super sistem topluyorlar ama 500 Dolar’a 1650 Super’li sistemi zor topluyorlar.

Evet kuzeni kendi kişisel eşyası gibi getirirse vergi ödemez. Kutusunu da atmak zorunda fakat. Bu arada o parayla çok güzel RTX 2060 sistem toplanabilir. Bir düşünün isterseniz.
yurt dışından PC getirmek daha zor diyorlar birde işimi görüyor ama Cyberpunk gibi oyunlari kaldiricak duzeyde degil birde evde 1 konsol 1 pc, 2pc bulunmasindan iyi gibi geliyor bana

Geri
Yukarı