Yurt dışındayken aldığım 2.el iPhone iCloud istiyor

yolculukpesinde

Yoctopat
Daha fazla  
Bulgaristan seyahatim esnasında 2.el iPhone 12 aldım. Şu an açmaya çalışıyorum ama telefonun konumu sahibi tarafından görülebilir diyor. Sahibinin iCloud hesabını istiyor. Ne yapmam gerek? Param boşa mı gitti?

Bulgaristan seyahatim esnasında 2.el iPhone 12 aldım. Şu an açmaya çalışıyorum ama telefonun konumu sahibi tarafından görülebilir diyor. Sahibinin iCloud hesabını istiyor. Ne yapmam gerek? Param boşa mı gitti?
İClodu açıp cihazdan kaldırman gerekiyor, büyük ihtimalle çalıntı bir cihazı satmışlar sana ama emin değilim

2. el iPhone almadan önce her şekilde hesaplardan çıkılıp, sıfırlanmış olarak alman gerekiyor. Benim bildiğim hiçbir şekilde o cihazı rahatça kullanamazsın onu girmeden. Ya da işlem yapamazsın.

Faturası varsa cihazın açarlar.

Sizce böyle cihazı satan faturasını vermiş mıdır?

Dolandırılmışsın. Büyük ihtimalle çalıntı telefon. Bence Apple arayın bildirin belki sahibi telefonunu arıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı