IPhone 12 alınır mı?

Sanırım bu dediğiniz şeyi ben açıklayabilirim, iPhone 11'i iki yıl kullandım şu an 11 Pro'yu şahsi olarak kullanıyorum ailemin işinden kaynaklı 12 Pro'yu da son 2-3 haftadır is hattı olarak kullanıyorum (normalde cihaz annem kullanıyordu ben öğrenciyim). 11 ve 11 Pro arasındaki fark performanstan ziyade 11 kötü değil ama 11 Pro onun mukemmellestirilmis versiyonu, 12 Pro ise 11 Pro'nun biraz daha büyük ve kare versiyonu (arada boyut farkı var biraz, 12 Pro daha büyük bir de 12 Pro biraz daha kalın) ama öyle dediğiniz gibi bir performans farkı asla yok.

Ana konuya dönersem 11 kötü bir cihaz değil ama bütçeniz çıkıyorsa 12 alın derim (hiçbir şekilde 64 GB model almayın, yetersiz olacaktır).

Ben çok fotaraf çekmiyorum yani depolamaya ihtiyacım yok başka bir sorunu oluyor mu 64 GB'tın.
Ona göre alacağım.

Ben çok fotaraf çekmiyorum yani depolamaya ihtiyacım yok başka bir sorunu oluyor mu 64 GB'tın.
Ona göre alacağım.
Hocam 64 GB almayın derim, yersiz yatırım olur yetersiz kalır zaman geçtikçe. Suan icin minimumun minimumu gibi bir şey ucu ucuna yeter gibi görünüyor.

Ona göre alacağım.

12 64 GB kullanıyorum, kullanıcıya göre değir ama bütçen varsa 128 al. 12 altı hiçbir model alınmaz, miniyi bir arkadaşım kullanıyordu yanında powerbankle geziyordu.

IMG_2435.png

11 ile arasında çok fark var özellikle kamera ve ekran bakımından. 12'deki gece modu 11'de yok ve bu büyük bir artı.

12 ve 11 arasındaki en büyük hatta geniş açı kamerası dışında tek büyük farkı panel ve belki bir sene fazla güncelleme olacaktır, diğer farkların bir ise yaramadığını iddia etsemde sadece panel farkı için bile vereceğim bi fiyat farkı ortalama 5-6K veya IPhone 12 Mini falan alın ama 11’den yükseğe çıkıyorsa bütçeniz 11 almayın veya 11 Pro’da değerlendirilebilir ama duz 11 barajını geçtiyseniz birdaha bakmayın.

Geri
Yukarı