Yurt geneli internet sorunu

Darkest

Centipat
24 saat geçmesine karşı internette sorun var ve bu sorun hiçbir platform tarafından değerlendirilmedi. Sorunu yaşayan tek ben değilim. Ya bir sürü teknoloji sitesi var. Neden tek bir yorum göremiyorum? Acaba diyorum simülasyonda mı yaşıyorum? Gerçekten yazık...

Son düzenleyen: Moderatör:
24 saat geçmesine karşı internette sorun var ve bu sorun hiçbir platform tarafından değerlendirilmedi. Sorunu yaşayan tek ben değilim. Ya bir sürü teknoloji sitesi var. Neden tek bir yorum göremiyorum? Acaba diyorum simülasyonda mı yaşıyorum? Gerçekten yazık...

Kanka senin kabloları çalmışlar haberin yok. :D

Dün akşam saatlerinde benim bulunduğum bölgede bir kesinti oldu ama yaklaşık 1 saat gibi bir süre sonra kendiliğinden erişim geldi. Sizde de böyle bir durum olabilir mi? İnternet sağlayıcınız ile bir iletişime geçiniz.

İki gündür geceleri internette kopmalar oluyor fakat geri düzeliyor. Bugün sıkıntı olmadı.

Lokasyon: Ankara
Sağlayıcı: TTNet

1) Sağlayıcı: TTNet
2) Lokasyon:Tekirdağ
3) Bu sorunu twitch üzerinde birçok kişi dile getirdi. Yalnız olduğumu sanmıyorum.
4) Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımda sorun çözülmüş gözüküyor ama bende hala devam ediyor
5) Sisteminin eski olduğunu söylediğim bir arkadaş yüzünden cevap hakkım dondurulmuştu fakat şu cevapları yazan arkadaşların yazma dili hakkında bir şey söylenmiyor enteresan
6) Komik değilsiniz sizin adınıza üzülüyorum...
7) Bir daha bu forumda ne bir şey paylaşırım ve devamını da getireceğim bu formunun adil olduğunu düşünmüyorum
8) since 99 thx
9)Logout

Yeni konular

Geri
Yukarı