Yurtdışından Galaxy S10+ alınır mı?

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
S10+ almayı düşünüyorum ikinci el garantili olanından ama forumlarda bir tutarsizlik var. Bazıları telefonun ısınma ve batarya sorunu olduğunu söylerken bazıları çok memnun bir güncelleme gelip bu sorunlar giderildi mi? İkincisi yurt dışı telefon alsam server IMEI diye bir olay varmış. Onu yapınca telefon güncelleme bile almaktaymış, doğru mudur? Kapanma riski var mı? Üçüncüsü, ekranı ve kullanıcı deneyimi iyi olan muadil telefon olarak ne alınabilir? Arayüz ve kullanıcı deneyimi daha önemlidir işlemcisinin 1 tık daha iyi olması kamerasının 2 tık daha iyi olması ikinci planda. Teşekkürler. Max fiyat 4500 ikinci el de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7 Plus öneriyorum yurt dışı ile uğraşma 0 piyasası o civarda tertemiz telefon öneririm büyük kullanmayı sevmiyorsan iPhone 7'de alabilirsin.

IMEI'yi şöyle de yapabiliyorsun sanırım. İkinci el telefon alıp onun IMEI numarasını yeni telefona girince çalışıyor ama eski telefon kapanıyor açılmıyor diye biliyorum.

IMEI'yi şöyle de yapabiliyorsun sanırım. İkinci el telefon alıp onun IMEI numarasını yeni telefona girince çalışıyor ama eski telefon kapanıyor açılmıyor diye biliyorum.
O sadece Android 7.1.1'in altında oluyor diye hatırlıyorum. Yani S10+'da olmaz. Ek olarak yasal değil.

iPhone 7 Plus öneriyorum yurt dışı ile uğraşma 0 piyasası o civarda tertemiz telefon öneririm büyük kullanmayı sevmiyorsan iPhone 7'de alabilirsin.
İphone düşünmüyorum aklımdaydı ama 7 plusı aldım biraz inceledim, cihaz cidden biraz eski duruyor ve ekran çerçevesi olması benim için büyük bir eksiklik ve batarya durumuda beni korkutuyor.
Yurt dışı almanı pek tavsiye etmem. IMEI atmakla uğraşacaksın bir de pahalı.
5500 Samsung da yurt dışından kayıtsız 3300 e kadar var. Yasal yoldan kayıt yapılmaz ise uygun olabilir .

Geri
Yukarı