Yurtdışından PS5 almak

Hocam ertelendi, henüz gidemedi. Önümüzdeki hafta gidecek muhtemelen.

Hocam ne yaptınız aldınız mı? Ben Almanya, Fransa ve İsviçre'ye gideceğim ama internet sitesinde hiçbir yerde yok PS5.
Bir de gümrükte sıkıntı oluyor mu şimdi tam net bir bilgi var mı?

Almanyada satın alirken kasada, tax free yerlerinde vergi iadesi almak için gereken fiş tarzi şeyden talep etmen gerekiyor sonrasinda havalimaninda dedigim yerlerden vergini iade alabilirsin. Turkiyeye sokarken 1 tane getiriyorsan ve senin ustuneyse sıkıntı yok ustune de para ödemiyorsun diye biliyorum. En azindan bana gümrukte kontrol yapan eleman oyle dedi.
Önce ödüyoruz sonra havalimanından geri mi alıyoruz hocam tam anlayamadım

Hediye paketi yaparsa sorun olmaz ya da kutusundan çıkartırsa.

Hayır böyle bir şey yok hatta euroasia garantisi olduğu için 1 yıl garanti ile beraber gelir burada önemli olan faturanın bir kopyasını kaybetmeyin.

Hediye paketi yapıldığı için ya da kutundan çıkartıldığı için hediye getirdim ya da kendi cihazım diyebilir o zaman gümrüğe takılmaz.

Abim bende yurt dışından PS 5 aldım yanında GoW ragnarök kodu var Türkiye'de o kod çalışır mı, biliyor musun?

merhaba arkadaşlar. sevgilim ingiltereden kargoile bana ps5 gönderecek. kutudan açıp ve hediye olarak belirletse vergiye tabii olıurmu. cevaplarsanız sevinirim

Hediye paketi yaparsa sorun olmaz ya da kutusundan çıkartırsa.

Hayır böyle bir şey yok hatta euroasia garantisi olduğu için 1 yıl garanti ile beraber gelir burada önemli olan faturanın bir kopyasını kaybetmeyin.

Hediye paketi yapıldığı için ya da kutundan çıkartıldığı için hediye getirdim ya da kendi cihazım diyebilir o zaman gümrüğe takılmaz.

Hocam Dubai'den tanıdık PS5+DualSense getirecek PS5 hakkında hiçbir şey bilmiyor o yüzden kutudan çıkarsın istemiyorum önemsiz diye atar belki bazı şeyleri hiçbir şey yapmadan aldığı gibi ikisini de hediye paketine koyarsa sorun olur mu?

Merhaba arkadaşlar yakında Yunanistan'a bir okul gezisi var ve gelirken yanımda bir adet PS 5 getirmek istiyorum orda açıp kurulumu yapsam ve gümrükte sorun yaşarmıyım ? Bide giderken kayıt alıyorlamı ? yani sen öyle bir cihazla gitmedin deme ihtimalleri varmı ?

Geri
Yukarı