Yurtdışından ürün getirip, satmak

Önemli olan Fatura sahibi yanilmiyorsam. Farkli isimler ve ödeme yöntemleri ile getirebilirsiniz diledigince mal.
Türkiyede gercekten teknolojik aletlerde cok korkunc bir vurgun var.

O gün kendime media markt'da kampanyada olan Sandisk Extreme Usb 3.0 #32 Gb aldim 11.99 €'ya...
Merak ettim simdi Türkiye fiyatlarina bakiyorum bu usb stick'in. Ve 82 TL oldugunu gördüm hemde kampanyada. Normalini siz düsünün.

Aci cok aci...

Düzenleme : Son iletiyi okumamisim. Hortlamis bir konuya yazmisim. :)

Önemli olan Fatura sahibi yanilmiyorsam. Farkli isimler ve ödeme yöntemleri ile getirebilirsiniz diledigince mal.
Türkiyede gercekten teknolojik aletlerde cok korkunc bir vurgun var.

O gün kendime media markt'da kampanyada olan Sandisk Extreme Usb 3.0 #32 Gb aldim 11.99 €'ya...
Merak ettim simdi Türkiye fiyatlarina bakiyorum bu usb stick'in. Ve 82 TL oldugunu gördüm hemde kampanyada. Normalini siz düsünün.

Aci cok aci...

Düzenleme : Son iletiyi okumamisim. Hortlamis bir konuya yazmisim. :)

Kesinlikle katılıyorum.

Getiriver.com'i bu amaçla kullanıyorum ben de. Eğer getirebileceğim bir şey olursa getiririm isteyene.

Kesinlikle katılıyorum.

Getiriver.com'i bu amaçla kullanıyorum ben de. Eğer getirebileceğim bir şey olursa getiririm isteyene.
Dostum sen buraya niçin kayıt oldun? Kim neden sana güvenip parasını versin?
Daha ilk mesajında huylandırdın açıkçası beni :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı