Yurtiçi Kargo, kargoyu kaybetti

Xlazy1

Hectopat
Başlıkta da gördüğünüz gibi Yurtiçi Kargo, kargomu kaybetti. Bulunduğum ilçenin şubesine teslim edildi fakat daha sonra kargoyu bulamadıklarını ve şu anda araştırmakta olduklarını söylediler. Daha önce bunu yaşayan var mı? Kargo bulunuyor mu yoksa iade sürecini başlatmalı mıyım?

Ayrıca kargo yurt dışından gelmekteydi. Yani iade süreci, tekrar satın almak çok uzun sürebilir. O yüzden bulmaları benim için en iyi durum olur.

1 ay MNG kargoda çalıştım kaybolan kargolar için şube ana merkezi arıyor ve sorgulamaya başlıyor gün içinde kargo sahibine geri dönüş mutlaka yapılıyor diye biliyorum, en azından benim çalıştığım yer öyle yapmıştı. Başka bir bilgi verdiler mi sana?

1 ay MNG kargoda çalıştım kaybolan kargolar için şube ana merkezi arıyor ve sorgulamaya başlıyor gün içinde kargo sahibine geri dönüş mutlaka yapılıyor diye biliyorum, en azından benim çalıştığım yer öyle yapmıştı. Başka bir bilgi verdiler mi sana?

Hayır sadece kayıp araştırıyoruz dediler. Kargom hakkında bilgi aldılar bir de rengi numarası vb.

Benim başıma da çok saçma bir olay geldi Trendyol Express kendi kendine ürünümü iade etti ve o ürüne zam geldi gerçekten çok sinirlendim mazeretleri ise evimin uzak olmasıymış.
Trendyol'un suçu ne eviniz uzakta olmasaymış. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı