Yurtiçi Kargo sisteme kargo girmemiş olabilir mi?

Ercü Çözer

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 222Store'dan bir ceket almıştım üstünden 5 gün geçti hala kargoya verilmedi. Dün yazdım ve kargoya verilecek en geç yarın sisteme gireceklerini söylediler bugün hiçbir şekilde kargoya verilmedi ve tekrardan yazdım; iade istedim ve bana kargoya verdiklerini ve Yurtiçi Kargo'nun sisteme girmediklierini söylediler. Sizce böyle bir şey olma ihtimali var mı yoksa oyalamaya mı çalışıyorlardır?

Paketlenmiş ve muhtemelen şubede sisteme girilmeyi bekliyordur.

Amazon alışverişinde 1/2 defa başıma geldi. Site hakkında bilgim yok.

Hocam ne diyorsunuz sizce tüketici hakemiyetine başvurmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• IMG_2785 1.jpg
    IMG_2785 1.jpg
    72,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_2786 2.jpg
    IMG_2786 2.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_2787 3.jpg
    IMG_2787 3.jpg
    321,9 KB · Görüntüleme: 8
Hocam zaten dediği gibi kargoya verildi ise benim bildiğim köy/kasaba dışında yurtiçi 2 günde geliyor. Pazartesi gelmez ise direkt şikayet edin. Yarında şikayet edeceğim diye mesaj atın. Şikayet edeceğim mesajida böyle yerlerde işe yarar.

Hiç alışveriş yapamadığım için yorum yapamıyorum ama kurumsal bir yer görüldü atmaz. Oyaliyorlardır.

Benim başıma Xiaomi servisi ouno'da başıma geldi demediğimi birakmamıştım. Yarında gelmez ise bana kalırsa lafınızı esirgemeyin.

Ayrıca hocam şikayetvar normalde işe yarar ama kimseye dönüş yapmamışlar.

Son düzenleme:
Hocam zaten dediği gibi kargoya verildi ise benim bildiğim köy/kasaba dışında yurt içi 2 günde geliyor. Pazartesi gelmez ise direkt şikayet edin. Yarında şikayet edeceğim diye mesaj atın. Şikayet edeceğim mesajida böyle yerlerde işe yarar.

Hiç alışveriş yapamadığım için yorum yapamıyorum ama kurumsal bir yer görüldü atmaz. Oyaliyorlardır.

Benim başıma Xiaomi servisi Ouno'da başıma geldi demediğimi birakmamıştım. Yarında gelmez ise bana kalırsa lafınızı esirgemeyin.

Sıkınıtı olan şey kargo kodu bile gelmemesi yani hiçbir şekilde çıktığına dair kanıt da yok.

Hocam benim yoğun indirim döneminde Hepsiburada'dan Aras kargo ile hiç takip numarası gelmeden kargom gelmişti. Ama bana bunların görüldü atması tuhaf geldi bu dedikleri bazen olabiliyor.

Ayrıca Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayıp adınıza kargo varmı sorgulatabilirsiniz.

Hocam benim yoğun indirim döneminde Hepsiburada'dan Aras kargo ile hiç takip numarası gelmeden kargom gelmişti. Ama bana bunların görüldü atması tuhaf geldi bu dedikleri bazen olabiliyor.

Ayrıca Yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayıp adınıza kargo varmı sorgulatabilirsiniz.
ne diyorsunuz hocam

Dosya Ekleri

• IMG_2790  5.jpg
    IMG_2790 5.jpg
    562,8 KB · Görüntüleme: 10
Yurtiçi kargo'yu aradınız mı ?
hocam arayıp ne diyeceğim ki elimde kod yok şube yeri yok yani

Yurtiçi Kargo'yu aradınız mı?

Şimdi kargocular kapalı olduğu için sorugalama yapamadıklarını yarın çözülüp size kod geleceiğğini söyledier.Son bir gün daha bekleyeceğim herhangi bir dönüş olmaz ise başvuracagım yapacak birşey yok

Geri
Yukarı