Yurtiçi Kargo "Varış Biriminde" Ne Demek?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kargo takip sayfasında "Varış Biriminde" diye bir ifade belirtilmiş. Durumuna baktığımda oturduğum ilçeye ulaşmış gözüküyor. Kargom bugün elimde olur mu? Teşekkürler.

Kendim giderek alabilir miyim kargomu peki?

Kargo evine çok uzak değilse deneyebilirsin şansını. İnternetteki takip durumu saniyelik güncel derecede olmayabiliyor. Bir keresinde kargomu gidip hemen alayım diye gitmiştim ama dağıtıma çıkmıştı. Gidip alman da sorun olmaz ama kargon orada olmalı 😀
Yurtiçi kargo biraz yavaş oluyor. En erken yarın alırsınız, o da eğer ki yoğunluk yoksa.
Bu tarz genelleme yaparak konuşma. Kargo şubeleriyle alakalı tamamen.

Varış biriminde demişse o gün içinde elinde olur. Anlık güncelleme yapmıyorlar. Dolayısıyla varış biriminde yazdığında dağıtımda oluyor.

Şubeyi arayıp takip numaranızla sorgulatın üstüne bastırarak sorun şubeden bu gün alabilir miyim diye. Dağıtıma çıkarıyorlar sisteme girmiyorlar boşuna şubeye gitmiş oluyorsunuz.

Benim bulunduğum bölgede de en iyi kargo şirketi Yurtiçi Kargo. Dediğinize katılıyorum.

Bölgeden bölgeye değişiyor benim bulunduğum yerde en iyisi UPS. En kötüsü açık ara aras kargo.(Sanırım Aras kargo yurt geneli en kötüsü.)

Geri
Yukarı