Yurtiçi kargo "varış biriminde" ne demek?

Nasıl geçmez?
Varış biriminde demek, kargoyu size ulaştıracak şubeye gelmiş demek. Yani sadece kargonun araca veya kişiye verilip size getirilmesi kalmış. Gelmez ise kendiniz de alabilirsiniz. Varış birimi şubenin telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Nasıl geçmez?
Varış biriminde demek, kargoyu size ulaştıracak şubeye gelmiş demek. Yani sadece kargonun araca veya kişiye verilip size getirilmesi kalmış. Gelmez ise kendiniz de alabilirsiniz. Varış birimi şubenin telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.

O da yarına işte :d adam bügün geçermi demiş.

Dostum konu başlığını iyi oku.

yurtiçi kargo "varış biriminde" ne demek?

A bölgesinde oturuyorum. Kargo b şubesinden a şubesine gelmiş. Yani "varış birimine gidiyor" demiyor orada. Sadece kuryeye verilmeyi bekliyor. Yoğunluktan ötürü geç gelebilir veya yarına kalabilir ama normal şartlarda gün içerisinde o kargonun arkadaşın eline geçmesi gerekir.

Sen ne zeman gördün bu ülkede kargonun şubede olduğu gün geldiğini UPS'den kargo gönderince gidiyor ama diğerleri için aynı şeyi söyliyemem.

Daha şubeye gidiyor en yakınınızdaki şubeye.
O da yarına işte :d adam bügün geçermi demiş.
Dostum konu başlığını iyi oku

Yurtiçi kargo "varış biriminde" ne demek?

A bölgesinde oturuyorum. Kargo B şubesinden A şubesine gelmiş. Yani "Varış birimine gidiyor" demiyor orada. Sadece kuryeye verilmeyi bekliyor. Yoğunluktan ötürü geç gelebilir veya yarına kalabilir ama normal şartlarda gün içerisinde o kargonun arkadaşın eline geçmesi gerekir.
Sen ne zeman gördün bu ülkede kargonun şubede olduğu gün geldiğini UPS'den kargo gönderince gidiyor ama diğerleri için aynı şeyi söyliyemem.
Her gün kargolar ile çalışıyorum ve varış biriminde yani bana yakın olan şubeye geldiğinde aynı gün kargom gelir. Şaşmaz. Bence sizde bir yanlışlık var.

Yeni konular

Geri
Yukarı