Yurtiçi Kargo'nun Durumu Ne Olacak?

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Bugün sipariş verdiğim ürün bu firmayla gelecek ama hiç içime sinmiyor, dün gizlice çekilmiş bir video gördüm kargolar havada uçuyor yükleme işleminde, kimi yere düşüyor... Hiç ama hiç içime sinmiyor bu durum.

Yurtiçi'ne özgü bir durum değil evimin yakınında tüm kargo firmalarının yan yana şubeleri var akşam araca yüklemelerine çok denk geldim nazik davranan daha görmedim. Ürün gelir gelmez kapıda açıp öyle yollarsın gelen personeli. Bir sıkıntı var ise de tutanak tuttursun kargo firması tüm masrafı ödeyip yenisini size ulaştırıyor.

İmza atmadan kargoyu size vermiyorlar, imza atar atmaz aç. Karşıdaki personelle biraz daha ılıman bir dille konuş bütün gün yüzlerce kat inip çıkıyorlar biraz agresif olma ihtimali var.

Berbat bir kargo. Daha önce 3-4 defa sipariş verdim. 2 kere kitap almıştım, 2 kere de kulaklık, her defasında 4. kattaki evimize gelmeden evin önünde durup, korna çalmışlar, kimse çıkmayınca da "Evde Yok" damgası yapıştırmışlar, adres bilgilerinde bağıra bağıra belirtmiştim halbuki Kat 4 diye.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı