Yurtiçi Kargonun Eve Uğramayıp Evde Bulamadık Demesi

yumeko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar durum çok kötü. Hepsiburada'dan Samsung Galaxy On7 Prime sipariş ettim, Yurtiçi kargo ile geliyormuş.
Bugün uğramışlar, evde herkes vardı. Evde yok diye yazıyor internette, ama herhangi bir not yok. Telefondan sorgulayacaktım Hepsiburada sipariş takibi ile ve kargo takip numarası ile yaptım kaç defa olmadı. İnternetten bakınca gözüküyor, elimde telefon yok şu an. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uğraşmak istiyorsanız kargonun şube sorumlusuna eğer elinizde varsa kamera kayıtları ile gidin ve şikayet edin. Bunun gibi kuryeleri şikayet etmediğiniz zaman böyle yapıyorlar ve haksız para kazanıyorlar.

Şikayet ile olmuyor malesef şube müdürünü bile şikayet esiyorsun ama değişen bişey yok. Firmanın CEO ve üst yetkilileri baştan kokuşmuş. Müşteri memnuniyetini hiçe sayıyorlar.

Böyle durumlarda komşularınıza da bırakılabileceği notunu geçin, 7-9 katlar gibi mesela.
Çoğu zaman eğer evdeyseniz gelir sizi bulurlar zaten.

Maalesef yüksek katlı binalar vakit ve emek istediği için bazen uğraşmayabiliyorlar. Yinede şikayetinizi belirtin firmaya.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı