Malatya'da kalınmalı mı?

Daha fazla  
Merhaba kaç gündür kafamdan çıkmayan bir soru. Malatya'da her gün deprem oluyor. Evimiz orta hasarlı ve ailem Diyarbakır'a gitme kararı aldı. Benim okulum Malatya'da arkadaşlarım düzenim her şeyim Malatya'da. Böyle bir durumda konteyner kentte tek başında kalmak mantıklı mı? 15 yaşındayım bu arada ve ayrıca okuldan çıktığımda ve hafta sonları bir işte çalışıyorum yani para sıkıntısı çekeceğimi sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kaç gündür kafamdan çıkmayan bir soru. Malatya'da her gün deprem oluyor. Evimiz orta hasarlı ve ailem Diyarbakır'a gitme kararı aldı. Benim okulum Malatya'da arkadaşlarım düzenim her şeyim Malatya'da. Böyle bir durumda konteyner kentte tek başında kalmak mantıklı mı? 15 yaşındayım bu arada ve ayrıca okuldan çıktığımda ve hafta sonları bir işte çalışıyorum yani para sıkıntısı çekeceğimi sanmıyorum.
Ailenin varlığı çok önemli onlar orda yokken inşallah olmazda başına bir şey gelse ne olacak ?

Dostum sadece bir sene sonra üniversite sınavı tantanan olacak. Diyarbakır'a git. Zorlanırsın ama bir bakmışsın sınav senen gelmiş. Ben de bu sene girdim. İnan ki sınav arkadaş çevrenden ve birçok şeyden daha değerli. Bir ihtimal okul yurdunda kal derim ama orası da pişman edebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı