Yurtta kalmak beni geriyor

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 senedir kendime ait oda vardı. 2 gündür yurttayım bugün biri gelmiş valizi bırakıp gitmiş. Şu an da nedense gerginim. Eve çıkmayı çok istiyordum ama olmadı. Yurttan da şu ana kadar kimseyi tanımıyorum. Bayağı bir gerginim neden anlamadım fakat gerginim. Normalde insanlarla tanışmaya vs çekinmem fakat şu an da çok garip duygular içerisindeyim. Bu psikolojiden nasıl çıkabilirim bir fikri olan var mı?

Dostum öyle 2 kelime lafla beynini kandırarak bu durumdan çıkılır mı? Sosyal ol insanlarla tanış eğlen anı yaşa ileride kimseyle tanışmamış kendi başına köşesinde duran bir çocuk olmak istemiyorsan. Yeni hayatın orada geçecek sen şimdiden kendini alıştırmazsan ileride nasıl orada durmayı planlıyorsun?

Gerilmen normal, kimin geleceği belli değil. Ben 4 senedir yurttayım 2 kişilik yatak boş şuan. Kim gelecek acaba diye meraklanıyorum. Mesela 3 sene önce sabah uyandım odaya garip bir tip girmiş yerleşiyor, görünüşte 30 yaşında bir eleman, ama konuşmaya başlayınca kimlik yaşının 18, akıl yaşının 15 olduğunu falan öğrendim. Çok şiyapma yani.

İnanılmaz yalnız hissediyorum kendimi umarım bu hissiyat geçer.
Dostum öyle 2 kelime lafla beynini kandırarak bu durumdan çıkılır mı? Sosyal ol insanlarla tanış eğlen anı yaşa ileride kimseyle tanışmamış kendi başına köşesinde duran bir çocuk olmak istemiyorsan. Yeni hayatın orada geçecek sen şimdiden kendini alıştırmazsan ileride nasıl orada durmayı planlıyorsun?
Hocam en büyük korkumda bahsettiğiniz kişi olmak.Şimdiden 4-5 kişi dolaşıyor millet :DD ben tek kaldım yurtta bilmiyorum ya iyi değilim pek.

İnanılmaz yalnız hissediyorum kendimi umarım bu hissiyat geçer.

Hocam en büyük korkumda bahsettiğiniz kişi olmak.Şimdiden 4-5 kişi dolaşıyor millet :D ben tek kaldım yurtta bilmiyorum ya iyi değilim pek.
Git tanış dostum, onların gelip seninle tanışıp aralarına almalarını beklemiyorsun herhalde :D Zaten tanıştığında kişiliklerini sevmezsen bir daha konuşmazsın. Sırf yalnız olmamak içinde yalnız kişilerle gezme.

images.jpeg

Yurda gelen insanlar ile tanış eğer utangaç biri isen onlar konuşurken sende aralarına katıl öyle olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı