Technopat'ta uyarı almak beni geriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben 4 ayda 4 uyarı yemişim. Çok takılmamak gerekiyor.
Burada da olduğu gibi yazım kurallarına dikkat ettiğiniz sürece çok uyarı yemezsiniz. -de/-da önemli.

25 uyarım var. Açıkçası "Yazım Kurallarına Uymayan Mesaj" adlı cezalarımı seviyorum. Çünkü yeni şeyler öğreniyorum. Mesela "şu anda" böyle yazılıyormuş, bilmiyordum. Bilgileniyorum en azından, güzel oluyor. Ama diğer ceza konuları için aynı şeyi söyleyemem :)

Uyarı aldığına göre sorun sende gibi. Ben pek dikkat etmeden yazmama rağmen ifade banı gibi cezalar dışında nadiren ceza alıyorum. Beni geren tek nokta konu açmanın zorluğu. Konuyu oluştur butonu telefonlarda vesaire klavyeyi takip ettiği için yanlışlıkla basma ihtimali yüksek. Sorununu nasıl mı çözersin? Ban yemeye devam et.

Giriş yapmadan önce kocaman kuralları okuyun diye sekme çıkartıyorlar karşına. Orasını okursan bu cezaları almazsın. Ben de uzun olduğu için üşenmiştim ancak okuduktan sonra pek ceza almıyorum. En temel kural olan yazım kuralları zaten sende olması gereken bir şey.

Ceza almak da almamak da bizim elimizde. Sosyal kurallarını okuyup, anlayıp sonrasında da uyguladığımızda hiçbir sıkıntı kalmıyor. Yine de insanlık hali, hata yapılabiliyor fakat bunun için kendimizi üzmeye, germeye gerek yok. 😉

Bakınız, 8 yıllık Technopat Sosyal maceramda aldığım toplam ceza sayısı:
Adsız.png

Düzenleme: ''Buranın kuralları çok katı!'' diyenler eskiden ceza sürelerinin 1 gün olduğunu ekran görüntüsüne baktığında fark edecektir. :)

Son düzenleme:
Konuyu görünce hesabıma tekrar girş yapıp yazmak istedim. Açtığım bir konunun imkan varsa silinmesi için 2 kez rapor yazdım ilkinde bi geri dönüş alamadım 2.de olumsuz olsada en azından cevap verilmesini istemiştim. Ondada ciddiye alınmadığım için forumu kullanmayı bıraktım sadece merak ettiğim bi konu varsa okuyup çıkıyorum sizde rahatsızlık duyuyorsanız tamamen bırakabilirsiniz veya ihtiyacınız varsa yararlanıp çıkabilirsiniz veya bu tarz durumları umursamamaya çalışıp devam edebilirsiniz. Duygusal davranmanıza gerek yok bence.

Geri
Yukarı